Що відбувається з організмом, коли людина вживає багато їжі пізно ввечері

Усі ми пам'ятаємо мудрість про те, що вечерю треба віддати ворогові. Виявляється, звичка щільно наїдатися ввечері викликає цілий каскад подій у нашому тілі, інформує Ukr.Media.

Поганий апетит вранці

Велика кількість їжі, вжита під час вечері, може викликати відсутність апетиту вранці, що призведе до пропуску сніданку. А це — найважливіше приймання їжі за день.

Захворювання шлунково-кишкового тракту

Якщо ви постійно вживаєте великі порції їжі на ніч, то травлення порушиться, а з часом це може призвести до шлунково-кишкових захворювань — гастриту, виразки шлунку, ентериту, закрепів і навіть раку товстої кишки.

Почастішання пульсу

Через переїдання серце має працювати більш інтенсивно, ніж зазвичай, для перетравлення їжі, що може призвести до почастішання пульсу. Приймання їжі ввечері також може викликати підвищення артеріального тиску. Вживання висококалорійних страв після 18:00 збільшує ризик появи високого тиску і зростання рівня цукру у крові, що загрожує діабетом другого типу.

Поганий сон

Щільні вечері заважають гарному нічному сну. Недолік сну може вплинути на самопочуття вдень. А це стане причиною стресу і втоми вранці.

Гострий панкреатит

Переїдання може збільшити ризик розвитку гострого панкреатиту у людей з камінням у жовчному міхурі. Іноді раптовий спалах гострого панкреатиту призводить до летального результату.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *