Що таке глоссинг і як за допомогою нього зробити волосся блискучим

Альтернатива ламінування або абсолютно новий спосіб оздоровлення волосся? У нюансах наймоднішої процедури весняно-літнього сезону розбираємося в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Сьогодні багато дівчат мріють про густе, блискуче, повне життєвих сил волосся. За цим запитом в салонах краси найчастіше пропонують ламінування волосся, яке допомагає розгладити волосся і повернути їм шовковисту текстуру. Але останнім часом популярність почала набирати ще одна процедура — глоссинг (glossing). Про його головні особливості та переваги розповімо нижче.

З плином часу і під впливом негативних факторів навколишнього середовища волосся стає сухим, ламким, неживим і тьмяним. У цьому разі воно особливо потребує додаткового догляду. На жаль, структуру волосся вкрай складно відновити за допомогою звичайних шампунів, кондиціонерів і масок. І тут на допомогу приходить глоссинг.

Що таке глоссинг?

Глоссинг — відмінна альтернатива ламінування, але з однією істотною відмінністю: в ньому використовуються засоби з переважно натуральними компонентами в складі — косметика, спрямована на глибоке оздоровлення волосся. Завдяки таким природним зволожуючим компонентам структура волосся повертає собі споконвічний природний блиск. Волосся ущільнюється, але при цьому дихає, в результаті чого зменшується ламкість і сухість.

Дана процедура відмінно підійде власницям кучерявого, неслухняного і пухнастого волосся, пористого, сухого, пошкодженого, після хімічних впливів. Після глоссингу ви забудете про найнагальніші проблеми, пов'язані з укладанням і розчісуванням волосся.

Як виконується процедура?

Під час глоссингу на волосся спочатку наносять сироватку, а потім розчин з рідким протеїном, який буде насичувати волосся і зволожувати його. Спеціаліст також може додати спеціальний пігмент для того, щоб колір волосся став більш насиченим або, наприклад, щоб прибрати сивину. Сама по собі ця процедура дуже швидка і приємна — триває близько 20 хвилин. Для закріплення результату краще пройти повноцінний курс, що складається з 8 процедур, а для догляду за волоссям після глоссингу в домашніх умовах варто придбати безсульфатний шампунь.

Переваги глоссингу

Глоссинг — це та процедура, після якої результат видно практично відразу. Волосся стає шовковистим, насиченим, зволоженим, доглянутим і здоровим. Його приємно не лише розглядати з різних ракурсів, а й чіпати. Волосся блищить і переливається, його колір виглядає зовсім по-іншому — він стає більш насиченим і яскравим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *