Що таке BB, CC і DD-креми, в чому їх відмінності та як використовувати

Практично всі beauty-марки представили свої варіанти BB- і СС-кремів, деякі пішли далі всіх і створили DD-креми. Давайте розберемося, в чому між ними різниця і як їх використовувати?

BB-креми

Як розшифровується:

Абревіатуру BB можна розшифрувати як Blemish Balm cream, або Blemish Base cream (засіб, що маскує недоліки шкіри), — точного трактування немає, інформує Ukr.Media.

Навіщо потрібні:

ВВ-креми поєднують в собі безліч властивостей. Вони покликані зволожувати шкіру, вирівнювати її поверхню і тон, маскувати дефекти, лікувати запалення. Також ВВ-креми захищають шкіру від променів А і B типу. Що стосується відтінків, то палітра представлена 2-4 кольорами.

Як використовувати:

Багато дівчат наносять BB-крем на очищену шкіру, ігноруючи етап зволоження. Звичайно, наявність компонентів, що доглядають і зволожують у складі BB-кремів — величезний плюс, але все ж вони не замінять ваш основний засіб догляду.

СС-креми

Як розшифровується:

Під скороченням CC мається на увазі Color Control, або Color Correcting, тобто корекція або контроль кольору.

Навіщо потрібні:

Крім функції тонування шкіри, як у BB-кремів, в коло обов'язків СС-побратимів входить маскування почервоніння, пігментних плям і темних кіл під очима. І знову, як і BB, креми CC мають високий сонцезахисний фактор широкого спектру. З такою надійною підмогою можна не використовувати додаткові сонцезахисні засоби. Але на відміну від BB, СС-креми значно легші. Їх простіше наносити і розподіляти по шкірі (BB-креми дають більш щільне покриття).

Як використовувати:

СС-крем можна використовувати в якості бази під макіяж і змішувати зі звичним тональним кремом для більш стійкого покриття. Такий спосіб хороший для власниць комбінованого і жирного типу шкіри. Якщо вас турбують сухість і лущення, змішуйте CC-крем з денним зволожуючим засобом.

DD-креми

Як розшифровується:

Що стосується DD-кремів, то абревіатуру можна розшифрувати, як Dynamic Do All або Daily Defense, що означить «денна оборона».

Навіщо потрібні:

DD-креми покликані захищати шкіру вдень, зокрема, від впливу сонячних променів.

Як використовувати:

DD-креми не є засобом макіяжу, і їх також варто використовувати поверх основного зволожуючого крему.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *