Що можна зробити, щоб волосся не електризувалося

Волосся розлітається у різні боки, прилипає до обличчя і губ та стає просто некерованим… Наелектризоване волосся — одна з найпоширеніших проблем, з якою зіштовхуються жінки у зимову пору року. Причини статичної електрики — сухе повітря, синтетичний і вовняний одяг. І хоча ми не можемо вплинути на атмосферну вологість і відмовитися від шапок, коли за вікном від'ємна температура, приборкати неслухняне волосся здатна кожна з нас!

Використовуйте зволожуючі продукти

Зволожуючі шампуні і кондиціонери, незмивні сироватки і олії швидко потрапляють у структуру волосся і знижують його статичність. Такі продукти наповнюють волосся вологою і при цьому не роблять його жирним. Засоби з силіконом у складі створюють бар'єр, який перешкоджає електричному заряду і ущільнюють кутикулу волоса. Додайте у пульверизатор кілька крапель олії лаванди і розпороште на волосся — це допоможе нейтралізувати статику, інформує Ukr.Media.

Менше термо-приладів

Тривала сушка феном може створити ще більше статики. Зрозуміло, що відмовитися від фена, особливо взимку, майже неможливо, тому під час укладання обов'язково використовуйте засоби з термозахистом. Обирайте мультифункціональні сироватки, які не лише захистять волосся, але й додадуть йому м'якість. Коли ви сушите волосся, просушуйте його не до кінця, а лише на 90 %, тоді воно буде електризуватися набагато менше.

Уникайте пластикових інструментів для укладання

Використовуйте натуральні інструменти — дерев'яні, металеві або керамічні. Нанесіть на щітку з натуральної щетини трохи олії і розчешіть волосся. Щітка допоможе розподілити продукт у волоссі і усуне статику.

Серветки-антистатики

У асортименті деяких марок з'явилися серветки-антистатики, точнісінько як серветки для сушильних машин. Щоб усунути статику, потрібно лише провести серветкою по волоссю. І ось — волосся миттєво стає гладким та слухняним, незалежно від того, що ви одягнули.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *