Ролик для фітнесу — ефективний та доступний тренажер для гарного пресу

Щоб живіт був плоским і підтягнутим, зовсім не обов'язково відвідувати спортзал. Можна придбати недорогий інвентар для фітнесу і тренуватися в домашніх умовах, інформує Ukr.Media.

Одним з найбільш доступних засобів вважається гімнастичне колесо. По боках цього ролика є дві ручки. Використовувати його потрібно правильно, тільки так вдасться витягнути з нього максимум користі.

Користь міні-тренажера

Цей простий інвентар для фітнесу дає хороше навантаження на м'язи черевного преса. Якщо займатися з ним протягом пів години, можна замінити повноцінне тренування, бо в роботу будуть залучені м'язи всього тіла. Великий плюс такого девайсу полягає в його компактності та доступності, оскільки дозволити собі його може кожен, хто хоче привести своє тіло в порядок.

Колесо для фітнесу — це ефективний міні-тренажер, який дозволяє виконувати прості вправи, що дають приголомшливі результати. Але вони будуть помітні лише в тому випадку, якщо ви будете тренуватися регулярно.

Тренування з участю такого інвентарю зміцнюють м'язи преса, рук, спини. Його великий плюс в тому, що воно добре опрацьовує корпус і м'язи-стабілізатори, які відповідають за здоров'я хребта. Заняття з колесом для фітнесу можуть здатися досить простими, але це тільки до тих пір, поки ви не почнете.

Впоратися з ним з першого разу можуть не всі. Багато починають, але їм так і не вдається освоїти техніку виконання вправ. Але якщо запастися терпінням і докласти зусиль, вже незабаром вдасться виконувати вправи правильно.

Як обрати ролик для фітнесу

Вибір такого девайсу залежить в першу чергу від того, з якою метою ви плануєте його використовувати. Якщо ви не тренуєтеся на постійній основі, то вам, як новачкові в спорті, підійде пристосування з одним колесом, доповнене зворотним механізмом. Такого інвентарю для початку буде достатньо. З його допомогою ви приведете в порядок м'язи преса і спини.

Просунутим варто зупинити вибір на моделях зі зміщеним центром ваги або з еспандерами. Що стосується матеріалів, то ролики для преса можуть бути виготовлені з пластику, металу і гуми. Від цього залежить вартість міні-тренажера.

Як виконувати вправи з роликом для преса

Є кілька простих способів, які дозволять освоїти техніку виконання вправ з фітнес-колесом.

Тренер Ніколь Харвуд-Неш рекомендує починати з дошки. Вам потрібно взятися руками за рукоятки, які розташовані з двох сторін ролика. Ви можете опиратися на коліна. Це дозволить вам звикнути до нестабільності міні-тренажера в статичному положенні. З часом ви зможете опиратися на носочки.

Техніка виконання вправи буде виглядати наступним чином:

  • Ваші руки повинні бути повністю витягнуті вперед;
  • Як тільки ви відчуєте надійне зчеплення з покриттям, підтягніть коліна від підлоги. Але при цьому коліщатко має залишатися на місці;
  • Ви повинні утворювати пряму лінію від кісточок від шиї;
  • Затримайтеся в такому положенні на 40-60 секунд.

Якщо вам не вдається протриматися в такій позі близько 40 секунд, не впадайте у відчай. Зробіть стільки скільки у вас вийде.

Перепочиньте і спробуйте знову. Кожен раз намагайтеся протриматися якомога довше. Всього треба виконати 3-4 підходи.

Коли чекати перших результатів?

Вже через кілька тижнів таких тренувань ви почнете помічати перші результати: м'язи преса помітно зміцняться, живіт стане плоским. Це позитивно позначиться і на зміцнення м'язів рук і спини.

Використовувати ролик для фітнесу потрібно також у тих випадках, коли є проблеми з поставою. А ось при хворобах хребта, приступати до такого комплексу вправ без консультації лікаря не варто.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *