Простий спосіб почати менше їсти для тих, хто хоче схуднути

Щоб швидко схуднути багатьом з нас часто доводиться робити мало не понад зусилля. Часто подібні експрес-методи схуднення не проходять безслідно для організму, завдаючи по його здоров'ю серйозний удар. Тим часом, існують досить прості способи, які допомагають досягти поставленої мети за певний проміжок часу. Можливо, працюють вони не так швидко, як нам цього хотілося б. Але те, що працюють, це точно! Один з таких способів ми вам сьогодні підкажемо, інформує Ukr.Media.

Якщо ми споживаємо менше їжі при регулярному прийманні їжі, ми отримуємо менше калорій ніж зазвичай. Отже, ми поступово худнемо. Реалізувати все це на практиці цілком реально без особливих проблем.

Для цього потрібно просто їсти не домінуючою рукою

Думаю, не всі зрозуміли, що ми маємо на увазі. Пояснюємо. Якщо ви правша, то тримайте вилку (або ложку) при прийманні їжі лівою рукою. А, якщо лівша — то правою.

Чому цей спосіб реально працює

Те, що такий прийом дійсно допомагає менше їсти, було підтверджено вченими з Каліфорнійського університету.

Вони провели експеримент на добровольцях, як на тих, хто тримає столові прилади правою рукою, так і на тих, хто для цієї мети використовує ліву руку. Виявилося, що якщо при прийманні їжі користуватися «не тією» рукою, то з'їсти можна в середньому на 30 відсотків менше їжі, в порівнянні зі звичайною порцією.

На думку вчених, коли ми використовуємо "незвичну" руку під час їжі, загальний час приймання їжі значно збільшується. Зрештою, наш мозок швидше отримує команду про насичення, ніж ми встигаємо повністю спустошити свою тарілку.

Спробуйте цей простий метод. Упевнені, він вас не підведе. І, якщо ви будете так їсти регулярно, зайві кілограми обов'язково від вас підуть.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *