Прогулянка перед сном: 10 переваг вечірньої прогулянки для здоров’я

Вечірня прогулянка може допомогти розслабитися та покращити загальний стан здоров'я, інформує Ukr.Media.

Сучасний спосіб життя змушує людей годинами просиджувати перед ноутбуком без будь-якої фізичної активності. Це часто призводить до того, що багато людей різних вікових груп розвивають різні проблеми зі здоров'ям. Що може бути краще за регулярну прогулянку вечорами? Серед переваг вечірньої прогулянки — підтримання ваги в нормі та розслаблення після довгого робочого дня. У цій статті ми розглянемо 10 причин, з яких вам варто почати прогулянки перед сном.

Користь від прогулянки перед сном — 10 переваг

Ви тренуєтеся

Ходьба — це вправа, яка вважається однією із найздоровіших і найвідмінніших способів підвищити базовий рівень енергії. Навіть якщо ви втомилися, вечірня прогулянка дозволить вам зробити тренування з мінімальними зусиллями, яке необхідне для підтримання вашого тіла у здоровому та підтягнутому стані. Ваш базовий рівень енергії також збільшиться. Все, що вам потрібно зробити, це витратити від 30 хвилин до 1 години свого часу ввечері, щоб зарядитися енергією і водночас очистити свій розум.

Ви розслаблюєтеся

Після довгого дня немає нічого кращого за прогулянку, яка очистить ваш розум і допоможе вам розслабитися. Вечірні прогулянки дозволяють працювати м'язи, які ви мало використовуєте протягом дня. Це, у свою чергу, допомагає розслабити тіло та розум, знімаючи стрес та тривогу. Ви відчуєте себе відпочилими та свіжими навіть після 30-хвилинної прогулянки. Поліпшення настрою — ще одна перевага вечірньої ходьби.

Ваш сон стає кращим

Правильний сон дуже важливий, тому що вашому організму потрібен відпочинок. Недосипання або неякісний сон можуть негативно вплинути на ваш організм. Щоденна прогулянка перед сном сприяє розслабленню та кращому сну, а також зниженню стресу.

Допомагає травленню

Прогулянка після вечері прискорює обмін речовин та допомагає переварити їжу. Не забудьте почекати 30 хвилин після їжі, перш ніж вирушити в дорогу. Ви почуватиметеся набагато краще, коли ляжете спати, тому що ваша їжа була правильно перетравлена. Ходьба після вечірнього приймання їжі не лише допомагає обміну речовин, а й покращує травлення.

Полегшує біль у спині

Прогулянки перед сном можуть полегшити біль у спині. Після цілого дня роботи по дому або сидіння в офісі спина стає напруженою. Прогулянка наприкінці дня може допомогти зняти скутість та біль у попереку.

Допомагає знизити підвищений кров'яний тиск

Однією з важливих переваг вечірніх прогулянок є те, що вони допомагають знизити високий кров'яний тиск гіпертонію. Коли ваше тіло та розум розслабляються, ваш кров'яний тиск залишається під контролем. Це не тільки допомагає знизити кров'яний тиск, але також покращує роботу серця та знижує ризик серцевих захворювань.

Зміцнює імунну систему

Прогулянка ввечері — це тренування, яке допомагає всім частинам вашого тіла. Ваша імунна система отримує значну користь, а це означає, що покращується і ваш загальний стан здоров'я. Ваш організм набирається сил для боротьби з різними проблемами, оскільки прогулянка сприяє зміцненню імунної системи.

Збільшує силу м'язів

Підбадьорливі вечірні прогулянки допоможуть вам зміцнити м'язи. Це допоможе вам легше виконувати повсякденні дії як удома, так і на роботі. Ви даєте своїм м'язам необхідне фізичне навантаження, яке робить їх сильнішими та забезпечує кращу гнучкість.

Ви худнете

Прогулянки вечорами — чудовий спосіб скинути зайві кілограми. Ще одна додаткова перевага — зниження ризику ожиріння. Для того, щоб схуднути, не обов'язково дотримуватися суворого режиму тренувань. Щоденні прогулянки значно допомагають у контролі над вагою та набуття стрункості.

Цікаво, що відповідно до деяких досліджень, неспішна ходьба допомагає жінкам з надмірною вагою в постменопаузальному періоді швидше та ефективніше скидати вагу, ніж швидка ходьба.

Рятує від депресії

Як згадувалося раніше, ходьба допомагає розслабитись після довгого дня. Ваш розум стає спокійним, і у вас з'являється шанс позбутися всього негативу дня. Це також зменшить ризик депресії. Коли ваш розум розслабляється, ви почуваєтеся позитивнішими і бадьорішими.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *