Проблеми із зубами: ознаки, які повідомляють, що варто відвідати стоматолога

Стоматологи розповіли про ознаки, коли час лікувати зуби, а також про засоби догляду, щоб зустрічі зі стоматологом були профілактичними, інформує Ukr.Media.

Важливо зазначити, що більшості проблем вдасться уникнути, якщо ви раз на пів року відвідуєте стоматолога, правильно чистите зуби і при цьому використовуєте не тільки зубну щітку, а й іригатор, і зубну нитку. І навпаки: якщо ви роками не відвідуєте фахівця, то поява проблем із зубами неминуча.

Першими або очевидними ознаками, що час звертатися до стоматолога, є реагування зубів на холодне й гаряче. Сюди ж належить хвороблива реакція зубів під час жування твердої їжі. У нормі такого бути не повинно. Усе перераховане вище є причиною карієсу, що починається, або ще гірше — якогось запального процесу в корені зуба. Наприклад, якщо він був раніше пролікований.

Іншою ознакою є клацання або хрускіт щелепного суглоба, тим паче біль або відчуття втоми в м'язах. Також якщо ви скрипите зубами вночі або вдень, якщо ви прокидаєтеся від того, що щелепа втомилася, значить, вам пора до стоматолога. Це також може вказувати на захворювання зубоясенного комплексу.

Ще один негативний сигнал про здоров'я зубів можна виявити під час чищення зубів, коли у вас кровоточать ясна. Буває, що навіть під час вживання їжі, особливо жорстких продуктів, наприклад, овочів, кровоточать ясна, також присутній неприємний запах із рота, утворюється наліт. Природно, ви бачите, що зуби потемніли. Це теж свідчить про те, що настав час або на чищення зубів, або навіть на заміну пломб.

У будь-якому разі, не варто затягувати з лікуванням зубів. Адже всі перераховані ознаки можуть бути лише першими дзвіночками розвитку серйозних захворювань зубів, які потім потребуватимуть від вас не тільки фінансових ресурсів, а й багато часу і сил.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *