Популярні б’юті-процедури, які викликають у майстрів почуття сумніву

Сучасна косметологія пропонує широкий спектр послуг. Одні з них — такі, як масаж — досить звичні і зрозумілі, інші ж — начебто, акупунктура обличчя — розбурхують уяву любительок експериментів. Цікаво, що при цьому далеко не кожен косметолог зважився б на ті процедури, до яких вдаються їх безстрашні клієнтки. Адже деякі можуть бути потенційно небезпечні! Розповідаємо про 5 досить популярних б'юті-процедур, які викликають у майстрів почуття сумніву, інформує Ukr.Media.

Акупунктура обличчя

Акупунктура — це новомодний спосіб голковколювання, який ще часто називають бейбіфейс. Після нього клієнткам зазвичай обіцяють усунення зморшок, набряклості і корекцію кольору шкіри. За сеанс може бути використано до 100 голок. І найчастіше такі експерименти з обличчям не приносять обіцяного результату, тому далеко не кожен косметолог погодиться на таке.

Акупунктурний ліфтинг обличчя — складна процедура в тому сенсі, що вона відноситься до нетрадиційного методу омолодження. Тому і немає гарантованого результату і доведеної ефективності.

Перманентний макіяж

Татуаж брів, повік або губ завоював визнання ще в нульові і досі популярний серед дівчат, які заради краси готові на все. Однак далеко не кожен косметолог радить вдаватися до таких радикальних заходів. Адже з часом висока ймовірність вимивання кольору і розпливання форми.

Крім того, це сильно обмежує можливості для зміни образу — вже не можна зробити ніжний макіяж або змінити форму ока. Як для жінки, це дуже важливі аргументи, чому не варто робити жорсткі контурні процедури на бровах і на очах.

Механічний пілінг

Є досить широкий спектр видів такого пілінгу — від застосування звичайних скрабів до апаратних технологій. Принцип в них один — механічно відлущити і очистити один або навіть кілька шарів шкіри. Майже у всіх випадках процедура може бути потенційно травмонебезпечною настільки, що навіть професійні косметологи на неї не наважуються.

Найскладніші — це глибокі пілінги. Вони досить болючі і викликають дуже інтенсивні пошкодження шкіри. Відновити її потім дуже складно. Процедуру роблять під наркозом, а після пацієнту необхідно регулярно приходити на стерильні перев'язки.

Надмірне збільшення губ

Ось уже майже 20 років збільшення губ залишається однією з найпопулярніших процедур серед тих, хто вирішується на зміни в зовнішності. У гонитві за уявним ідеалом, клієнтки вмовляють своїх майстрів кожен раз підколювати все більше і більше препаратів. В результаті серйозно деформуються природні контури і форми. Тому самі косметологи не наважуються на такі процедури.

Коли на прийом до лікаря приходять пацієнтки з гіпертрофованими губами і наслідками — розтягнутою шкірою — їх щиро шкода. І тут роль лікаря полягає в тому, щоб переконати клієнта вибрати правильний розмір, форму, а також підказати, коли вчасно зупинитися!

Депіляція носа

Досить болюча, і, як виявляється, не дуже корисна процедура. Волосся в носі відіграє важливу роль у підтримці здоров'я людини. А їх видалення, по суті, відкриває шлях бруду і бактеріям в організм. Тому не дивно, що самі косметологи часто відмовляються від таких процедур.

У гонитві за красою важливо не нехтувати здоровим глуздом і тверезо оцінювати наслідки, які можуть наступити після тієї чи іншої процедури. Інакше можна нашкодити не просто зовнішньому вигляду, але і своєму здоров'ю. Саме тому потрібно завчасно проконсультуватися як з косметологом, так і з лікарем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *