Плогінг корисний вид спорту, як для фігури так і для довкілля

Плоггінг зародився у Швеції. У перекладі це слово позначає процес збору сміття під час пробіжки. Цей новий тренд гарно підходить для тих, хто веде активний спосіб життя і переймається проблемами екології. І, до речі, тренд відразу став популярним. До нього вже приєдналися мешканці багатьох країн, інформує Ukr.Media.

Користь «плоггінга»

«Плоггінг» гарний тим, що дає можливість вбити відразу навіть не двох, а трьох зайців. По-перше, біг корисний для фізичної форми і здоров'я, по-друге — біг на свіжому повітрі корисний вдвічі, а в-третіх — така пробіжка ще і є екологічною акцією, яка допомагає зробити світ навколо нас чистіше.

Зверніть увагу, що цей вид спорту також ефективний для тих, хто худне.

Крім кардіотренування, у бігуна збільшується витрата калорій, коли він нахиляється і присідає, щоб підібрати сміття. Це дає тілу різноманітне навантаження і допомагає спалювати жир.

Як займатися «плоггінгом»

Крім спортивної форми і взуття, в якій ви будете здійснювати пробіжку, вам знадобиться міцний сміттєвий пакет (саме в нього ви будите збирати знайдене по дорозі сміття), а також рукавички.

Як правило, такі забіги краще всього влаштовувати там, де люди смітять найбільше: у парках, на околицях і набережних. Буде дуже добре, якщо у вас буде компанія для пробіжки — і веселіше, і сміття разом зберете більше.

Після того, як ви закінчите забіг, фотографуй свою «здобич» та викладайте фото в Instagram та інші соцмережі, супроводжуючи знімок хештегом #plogging.

Це допоможе популяризувати тренд і залучити до руху якомога більше людей.

І якщо у Швеції сміття ще потрібно пошукати, оскільки країна досягла майже 100%-ї переробки відходів, то в Україні з цим справа стоїть набагато складніше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *