Основні поради, як перекушувати так, щоб не погладшати

Перекушування — найпідступніше приймання їжі. Не помічаючи, ми можемо з'їдати по 300-400 калорій, а потім голосити, чому цифра на терезах стала тільки більшою, інформує Ukr.Media.

Перекушування можуть бути корисними! Головне — дотримуватися простих правил.

Їжте через рівні інтервали часу

Регулярні часові інтервали між їдою допоможуть вам контролювати апетит і уникнути зайвих перекусів. Намагайтеся дотримуватися рівних проміжків часу між сніданком, обідом, полуденком та вечерею. Наприклад, якщо ви снідаєте о 8:00, заплануйте перекус на 11:00, обід на 14:00 та полудень на 17:00. Це дозволить вам почуватися ситими протягом усього дня, а шанс перекусити чимось шкідливим знизиться.

Ніколи не їжте на робочому місці, особливо без контролю за порціями

Перекушувати на робочому місці не рекомендується, оскільки це може призвести до неконтрольованого споживання їжі. Якщо ви не можете без цього, то беріть із собою корисні альтернативи, наприклад, сирну запіканку, свіжі фрукти або нежирний сир. Це допоможе вам уникати перекусів надто солодкою або нездоровою їжею та підтримувати здоровий спосіб життя.

Якщо у вас сидяча робота, їжте більше клітковини та молочних продуктів

Якщо ви працюєте в офісі та мало рухаєтеся, зверніть увагу на своє харчування. Збільште споживання овочів, фруктів та цілозернового хліба. Ці продукти містять клітковину, яка допоможе вашому організму впоратися з малорухливим способом життя та його наслідками.

Рахуйте калорії

Це основа. Контроль калорій допоможе вам більш усвідомлено підходити до перекушування і уникати переїдання. Ведення щоденника харчування або використання програм для відстеження калорій допоможуть вам оцінити кількість споживаного та приймати більш усвідомлені рішення про своє харчування. Встановіть ціль по калорійності в день і записуйте калорії, аж до найменшого батончика.

Якщо ви хочете перекушувати без шкоди для фігури та здоров'я, дотримуйтесь цих простих порад. Пам'ятайте, що правильні перекушування є важливою частиною здорового способу життя і допоможуть вам досягти бажаного результату.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *