Ось скільки кроків потрібно пройти, щоб скинути 1 кг

Новорічні та різдвяні свята не за горами, і перед багатьма стоїть завдання привести себе до ладу, щоб добре виглядати чи банально влізти у улюблену сукню. Найпростіший спосіб скинути вагу і підтягнути тіло — це ходьба. Втім, цим корисно займатися не лише перед важливими подіями, інформує Ukr.Media.

Позбутися жирових відкладень не так просто. Особливо складно це робити із віком, коли метаболізм уповільнюється. Для гарантованого скидання ваги, дефіциту калорій здебільшого недостатньо — потрібно обов'язково підключати фізичну активність.

А ось для ходьби нам не потрібно жодного обладнання, та й ризик отримання травми набагато нижчий. Але скільки варто зробити кроків, щоб скинути хоча б кілограм зайвої ваги?

Відразу скажемо — це приблизні значення, оскільки все залежить від зростання, ваги, статі, віку та темпу ходьби людини.

Для спалювання одного кілограма жирових відкладень потрібно витратити 7700 ккал. Грам ліпідів/жирів дає 9 калорій. В людини приблизно від 60 до 85% ваги білої жирової тканини складають ліпіди.

Таким чином, для спалювання кілограма жиру в організмі потрібно близько 5400-7650 калорій витраченої енергії. Значення в 7700 ккал використовується як верхня межа — стільки середньостатистичній людині потрібно їх спалити, щоб позбавитися кілограма жиру.

Калорії, що спалюються = 9 ккал/г × 1000 г × 0,85 = 7650 ккал.

А щоб спалити 7700 ккал потрібно зробити від 160 до 250 тисяч кроків. При цьому ходити необхідно у швидкому темпі.

Така кількість кроків здається дуже великою, але в середньому ми проходимо за день близько 10 000 кроків. Отже, згідно з підрахунками, щоб скинути 1 кілограм, потрібно від 16 до 24 днів ходьби у швидкому темпі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *