Ось як легко можливо позбутися другого підборіддя

Багатьом людям, незалежно від того стрункі вони чи ні, не подобається, як виглядає друге підборіддя (іноді це навіть негативно позначається на їхній самооцінці). Але не завжди є час і можливість для тривалих та складних процедур щодо його усунення. Тому мануальний терапевт запропонував "просту вправу" від в'ялого другого підборіддя. Для цього знадобиться лише кілька хвилин на день і один предмет, інформує Ukr.Media.

Доктор Майкл Роу з американського центру декомпресії та хіропрактики поділився своєю безкоштовною методикою у TikTok. У ролику, який триває менше хвилини, він поділився нехитрим способом зміцнити м'язи щелепи та шиї.

Що ж треба робити? По-перше, придбати тенісний м'яч (якщо у вас його немає). Потім дотримуйтесь цієї схеми:

  • помістіть тенісний м'яч під підборіддя;
  • максимально притисніть підборіддя до грудей;
  • утримуйте у такому положенні протягом п'яти секунд;
  • розслабтеся і повторіть 10 — 15 разів.

Тобто вправа займе всього 1-1,5 хвилини.

При цьому з кожним повторенням намагайтеся притискати тенісний м'яч до грудей все сильніше. Під час вдавлювання тенісного м'яча ви повинні відчути, як напружуються м'язи шиї.

Доктор Роу порадив виконувати цю вправу двічі-тричі на день, щоб позбутися подвійного підборіддя. Таким чином, вправа займе лише 3-5 хвилин на добу.

Однак, у разі виникнення болісності терапевт рекомендує дати собі час для відновлення.

Чому з'являється друге підборіддя?

Три можливі причини появи подвійного підборіддя озвучив доктор Хав'єр Зелайя. За його словами, це може бути пов'язано з:

  • генетикою;
  • віком;
  • поставою.

«Якщо ви бачите людину із зайвим жиром під підборіддям, але в іншому вона виглядає здоровою, то, швидше за все, причиною появи подвійного підборіддя є сімейна історія», — зазначив він.

До появи подвійного підборіддя також може призвести старіння, оскільки колаген у шкірі стає тоншим і слабкішим.

«Білки у шкірі відповідають за те, щоб шкіра була наповненою, пружною та еластичною. Згодом організм виробляє дедалі менше цих білків, що призводить до провисання шкіри, зокрема шкіри під щелепою», — пояснив експерт.

Крім того, розвитку подвійного підборіддя може сприяти неправильна постава. Оскільки люди часто дивляться вниз, на свої телефони, не дивно, що у них з'являється подвійне підборіддя.

Як ще можна прибрати друге підборіддя?

До надійних способів боротьби з другим підборіддям експерти відносять:

  • щоденну гімнастику (наприклад, крім вище запропонованої вправи, ви можете спробувати повороти голови, підтягування підборіддя до грудей або посміхатися із закритими губами).
  • масаж (це допоможе покращити кровообіг і зменшити набряклість, що у свою чергу допоможе знизити подвійне підборіддя).
  • салонні процедури (ліполітичні ін'єкції, ліпосакція).

Крім того, так як погана постава може сприяти утворенню подвійного підборіддя, намагайтеся тримати спину прямо і підборіддя піднятим.

А ще накопичення жиру в ділянці підборіддя може спричинити стрес. Спробуйте різні методи релаксації, такі як йога, медитація або масаж, щоб зменшити його рівень.

Важливо пам'ятати, що позбутися подвійного підборіддя може зайняти час і потребує постійних зусиль. Не чекайте миттєвих результатів і будьте терплячі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *