Найчастіші помилки, які жінки припускають у зберіганні засобів з косметички

Іноді ми власними руками скорочуємо термін придатності улюблених засобів зі своєї косметички. Насправді вони можуть служити вам набагато довше — просто не припускайтеся цих 3 найчастіших помилок у зберіганні, і результат такої "б'юті-гігієни" вас точно порадує, інформує Ukr.Media.

Бережіть лайнер для очей тільки вертикально

Ваш помічник для створення ідеальних стрілок, напевно, просто валяється десь у надрах косметички? Саме тому він висихає набагато раніше, ніж має. Запам'ятайте: лайнери не можна довго зберігати горизонтально лише вертикально, причому стрижнем вниз. Так засіб малюватиме ідеально чіткі та графічні лінії куди довше!

Ховайте кремові продукти від сонця

Якщо хочете, щоб кремові рум'яна чи тіні не зіпсувалися раніше зазначеного терміну придатності, то зберігайте їх у темних місцях. На сонці б'юті-продукти з кремовою текстурою в прозорій упаковці плавляться і втрачають свої чудо-властивості. Ідеальне місце для таких засобів — щільна та закрита на замок косметичка.

Правильно сушіть пензлі

Пензлі для макіяжу треба часто мити, і ви це чудово знаєте. Однак якщо ви сушите їх у вертикальному положенні, то припускаєтеся грубої помилки. Ворс повинен висохнути саме горизонтально — інакше просто посиплеться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *