Мотивуємо себе на ранкову пробіжку і зарядку. Корисні поради

Скільки людина вигадує виправдань і відмовок, щоб не займатися спортом і не вставати на ранкову пробіжку? Безліч! Виправляємо ситуацію, шукаємо додаткову мотивацію для занять, робимо тренування максимально комфортною для пробудження і організму, інформує Ukr.Media.

Налаштовуємося на 15 хвилин

Почати завжди важко, але якщо втягуєшся, зупинитися неможливо! Головне не робити ставку на довгий процес. Налаштовуємося на 15 хвилин і вперед.

Можливо, ви зустрічали термін «ейфорія бігуна» – відчуття неймовірного емоційного і фізичного підйому, який відчуває людина, яка регулярно займається бігом. Це стосується не тільки бігу на вулиці, але занять на кардіо-тренажері або сайклінгі. Почавши з малого, з щоденних коротких пробіжок і простих вправ, людина повільно і впевнено переходить до більш складних занять і збільшенню часу. З кожної доданої хвилини відчуття ейфорії приходить з новою силою, а результат радує і не дозволяє зупинитися.

Визначаємо темп дня

Заняття спортом ефективно відображається на робочий та навчальний день, відбувається внутрішнє перезавантаження. Під час бігу поганий настрій, відчуття майбутнього дедлайну і неприємних розмов з начальством відходять на другий план. А що ж на першому? Впевненість у собі, внутрішній стимул і настрій на виконання найскладніших завдань.

Практично всі відомі коучі по саморозвитку кажуть, що 10-15 хвилин ранкового фізичного інтенсиву дають заряд на цілий день і задають темп робочого дня!

Правильно підбираємо індивідуальні вправи

Запустити організм важко, але саме біг і фізичне завантаження працюють набагато швидше і результативніше, ніж чашка ароматної кави. Бігуни відчувають прилив сил після 8-10 хвилин, а якщо зробити ставку на відвідування тренажерного залу, то буде достатньо і 7 хвилин, щоб прийти в себе. Можна замінити ранковий біг іншим заняттям? Фітнес, кікбоксинг, аеробіка або танці, здатні запустити вироблення ендорфінів і дати бажане відчуття ейфорії.

Якщо дедлайн наступає на п'яти і для повноцінного сну практично не залишається часу, то можна допустити послаблення. Наприклад, замінити біг на спокійну прогулянку – це дозволить максимально налаштуватися на робочий лад.

Формуємо корисну звичку

Людський мозок не любить шантажу і неоднозначностей, усвідомивши необхідність бігати, людина повинна просто і чітко позначити для себе навіщо їй потрібна щоденна пробіжка в 6 ранку!

Якщо на наступний ранок аргументи не працюють, будильник переставлений, ви продовжуєте ніжитися в ліжку, то ми підготували відмінний лайфхак. Починайте готуватися з вечора. Психологи стверджують, найстійкіші аргументи «проти» і бажання перенести заняття руйнуються після 2-3 тижнів щоденних тренувань!

Згадайте, що 15 хвилин тренування подарують вам чудовий і бадьорий настрій на цілий день, допоможуть провести робочий день максимально плідно, а також вплинуть на здоров'я і фігуру!

Беремо контроль над виправданнями

Всі виправдання повинні бути під контролем. Варіанти, я втомився, я не виспався, я зроблю це ввечері або завтра – лежать у площині емоцій. Мотивовані люди розуміють, для чого вони піднімаються в 6 ранку, бігають, роблять розтяжку, налаштовуються на робочий темп і що вони отримають в результаті. Вагомих аргументів «за» завжди більше, ніж «проти».

Чи є місце винятків? Так, і звичайно в цій ситуації відмова очевидний, не вимагає доказів і пошуку аргументів проти.

Аргументи «ЗА» від спортсменів і вчених

Коли для мотивації недостатньо причин, завжди приходять вагомі аргументи від спортсменів і вчених. Перевірений спосіб боротьби полягає в розумінні, яку користь фізичні заняття принесуть людині, і які бонуси він отримає в результаті.

Взаємозв'язок розумових і фізичних вправ – науково доведений факт. Після фізичного навантаження у фронтальних і лімбічних областях мозку відбувається гормональний «вибух» – людина відчуває щастя і бажання діяти, підвищується рівень адреналіну і ендорфіну, допаміну, серотоніну і норадреналіну. Активний кровообіг і приплив кисню в мозок, що надають швидке, захисний і довготривалий вплив на організм – це дозволяє здійснити «перезавантаження», привести в порядок думки, поліпшити увагу, пам'ять і настрій. Дивовижний результат – нові ідеї і проекти!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *