Медики нарешті з’ясували, що вбиває вейперів по всьому світу

Організація охорони здоров'я штату Нью-Йорк (США) заявила, що нею був виявлений високий рівень ацетату вітаміну Е в зразках легеневої рідини, взятих у любителів вейпів. Цей інгредієнт може бути токсичним при вдиханні і травмувати легені, інформує Ukr.Media.

Дослідники виявили, що ацетат вітаміну Е, який використовується в якості біологічно активної добавки, присутній в кожній пробі легеневої рідини, взятої у 29 пацієнтів, які курили вейпи і страждають хворобами легень. Ацетат вітаміну Е також входить до складу деяких продуктів по догляду за шкірою, для якої він корисний, але при вдиханні речовина токсична.

У 29 пацієнтів з 10 штатів ацетат вітаміну Е був єдиною хімічною речовиною, виявленою у всіх пробах рідини. Більшість пацієнтів повідомили, що курять вейпи. Інші курили електронні сигарети. Інших інгредієнтів, що входять до складу рідин для вейпа, у зразках легеневої рідини виявлено не було.

Тепер медики мають намір з'ясувати, як саме ацетат вітаміну Е завдає шкоди легеням.

На сьогодні у Штатах зареєстрована 2051 людина, що страждає хворобою легенів через вживання вейпів. 39 людей з цим діагнозом вже померли.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *