Лікарі вказали на дві помилки в харчуванні, які роблять кров густою

Лікарі-токсикологи детально розповіли про те, що конкретно не можна робити, якщо ви не хочете проблем із судинами та станом крові, інформує Ukr.Media.

Вони заявили, що якщо в раціоні не вистачає джерел білка, то ризик розвитку стенокардії, варикозу, інфаркту та стенокардії значно збільшується. Щоб цього не сталося, потрібно ретельно переглянути своє щоденне харчування та додати до нього нежирні сорти м'яса, наприклад, курку чи індичку. Крім цього, необхідно включити до раціону морепродукти, молоко, кефір і, обов'язково, яйця.

Щоб кров не густіла, білок повинен бути присутнім у кожному прийомі їжі. Простою кашею за сніданком краще не обходитися. Обов'язково додайте до неї «бовтанку» або пашот. Для тих, хто не воліє такий харчовий формат початку дня, то вживайте йогурти, омлет із цілозерновим хлібом та овочі на пару.

Ендокринологи, у свою чергу, уточнили, що правильна їжа зранку — запорука здоров'я, бо саме в цей час активізується робота надниркових залоз та шлунка.

Одна з найпоширеніших помилок — не пити воду після пробудження. Проте склянка теплої води пробудить організм остаточно та м'яко підготує до діяльності. Нестача рідини негативно позначається на густоті крові. На це також впливає і велика кількість цукру, що споживається. Він підвищує її в'язкість і часто призводить до тромбозу.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *