Лікарі розповіли, кому рекомендовано їсти виноград разом із кісточками

Виноградні кісточки мають цілий спектр корисних властивостей і тому ковтати їх не тільки не шкідливо, але рекомендовано. Зокрема, виноград з кісточками рекомендується їсти людям, які страждають на захворювання серця, інформує Ukr.Media.

Фахівці розповіли, що виноградні кісточки допомагають запобігати розвитку раку. Цим ефектом володіють антиоксиданти, що містяться в них. Наприклад, у них є токоферол, захисна дія якого на організм поширюється на клітини раку молочної залози, шкіри або простати.

Також виноградні кісточки зміцнюють кровоносні судини та сприяють очищенню крові. Тому вони корисні для сердечників. Крім цього, кісточки містять речовини, що активізують кровообіг, і в цій якості корисні у боротьбі з випаданням волосся.

Одна з безперечно цінних властивостей кісточок винограду полягає в тому, що вони насичені вітаміном Е, який має антиоксидантну дію, запобігає проблемам з очима, омолоджує шкіру.

Виноградні кісточки мають протизапальні властивості і корисні в лікуванні коліту, гастриту, інфекцій сечовивідних шляхів та кишечника, констатували фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *