Лікарі розповіли, як правильно і як часто можна застосовувати маски для обличчя

Найпростішим способом позбутися синців під очима та загальної втоми обличчя вважається використання косметичних масок. При цьому багато хто забуває, що зловживати ними не варто. Лікарі-косметологи розповіли, у яких випадках такий спосіб догляду виявиться нешкідливим та ефективним, інформує Ukr.Media.

Фахівці наголосили, що на косметологічному ринку існує безліч виробників. Саме тому різні продукти слід використовувати по-різному. Для цього знадобиться добре знати свою шкіру, її стан та схильність до сезонних перебудов.

У деяких випадках, впевнені лікарі, маски потрібно робити щодня, причому чергувати кілька видів для вирішення різних завдань.

Зараз особливий акцент варто зробити б на кисневі маски і на маски з вітаміном С, оскільки вони підтримують здоров'я шкіри. Вони показані всім людям незалежно від типу шкіри. Виняток становлять люди із чутливістю шкіри та індивідуальною реакцією на інгредієнти, пояснили експерти.

Базовими фахівці назвали зволожуючі маски. Вони особливо актуальні в сезон опалення та перепаду температур. Для власників жирної та комбінованої шкіри рекомендується використовувати глиняні маски. Їх потрібно застосовувати не частіше, ніж 2-3 рази на тиждень.

Ідеально, коли ви вже знаєте, які маски вам підходять і яка схема вам потрібна. Найшвидше це зробити з провідником у світі краси, а для цього вам необхідно відвідати професійного лікаря-косметолога, який зможе вам все це пояснити та навчити. І, звичайно, на це потрібен як ваш час, так і ваше бажання, підсумували експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *