Лікарі назвали безпечну кількість меду, яку можна з’їдати в день

Лікарі, розповіли, скільки меду можна з'їсти без шкоди для здоров'я і як загалом слід ставитися до цього продукту, інформує Ukr.Media.

На думку медиків, щоб не нашкодити собі, слід з'їдати не більше двох столових ложок меду на день. Вживати його краще в першій половині дня і при цьому вести активний спосіб життя.

Експерти зазначили, що в меді є антиоксиданти, які перешкоджають окисленню клітин, вітаміни та фруктоза, які слугують джерелом енергії.

Однак користь меду багато в чому перебільшена, вважають лікарі-дієтологи. За їх словами, щоб отримати користь, меду потрібно з'їсти дуже багато, але через високий вміст вуглеводів це продукт дуже калорійний, тому вживати його слід дозовано.

Експерти сходяться на думці: під час вибору слід віддати перевагу меду в стільниках, оскільки це точно гарантує його якість і натуральність.

А ось рекомендація пити чай із медом у разі застуди навряд чи прискорить одужання, адже під час розчинення в гарячій воді мед втрачає корисні властивості.

Це скоріше розрада, яка пішла історично: людина застуджена, потрібно її якось підбадьорити, потішити, їй давали мед, який був єдиними ласощами, пояснили лікарі.

Протипоказань для вживання меду не так вже й багато — це ожиріння, оскільки продукт калорійний, і алергія на квіти або бджолину отруту, уточнили дієтологи.

Медики, також зазначили, що поєднання меду й алкоголю небезпечне для здоров'я. Медовуха, якщо вживати її у великій кількості, може призвести до жирових змін печінки, які запускають процеси запалення, а це загрожує цирозом, зазначили вони.

Уся справа, звісно, в регулярності та обсязі. Якщо людина випила келих на місяць, то нічого з нею не буде, а якщо вживати регулярно, то це істотно збільшує ризик змін у печінці, аж до цирозу, пояснили лікарі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *