Кучеряве волосся без бігуді і плойки: 7 безпечних способів створити грайливі локони

Кучері — одна з улюблених зачісок багатьох дівчат. Когось природа вже нагородила кучерявим волоссям і це прекрасно. Іншим же дівчатам доводиться витрачати чимало часу на формування такої зачіски. Благо сьогодні є купа косметичних інструментів для вирішення цієї проблеми. Але ми не носимо їх завжди з собою. Як зробити локони, якщо немає можливості скористатися ні бігуді, ні плойкою? Легко! Це топ 7 способів полегшення завдання, інформує Ukr.Media.

Класичний пучок

Для цього способу потрібно зав'язати волосся в пучок і закрутити по колу, заколовши невидимками. На формування локонів потрібно в середньому 7-8 годин. Головне, зафіксувати результат лаком.

Шпильки в допомогу

Другий спосіб полягає в закручуванні пасом волосся на шпильки. Волосся перед цим необхідно зволожити. Все, що залишається після зняття шпильок — надати зачісці форму.

Пов'язка

Пов'язка — універсальний варіант. Крім носіння вона допоможе зробити нову зачіску, в тому числі і локони. Для початку потрібно зволожити волосся і надягти тугу пов'язку. Потім кожне пасмо скручується в джгутик і протягується під пов'язку. Кілька годин — і результат приголомшливий!

Кіски

Це давно перевірений і популярний спосіб. Мабуть, кожна дівчина хоч раз використовувала його. Увечері плетемо косички — вранці отримуємо багато дрібних кучериків.

Джгутики

Для отримання локонів різної довжини не обов'язково плести косички. Можна скористатися більш швидким варіантом — закрутка джгутиків. Для отримання результату потрібно близько 10 годин, хоча на формування джгутів потрібно всього 10 хвилин.

Палички, як один з методів

З допомогою паличок можна не тільки їсти суші, але і зробити романтичну зачіску. Волосся закручується в хвіст навколо палички і фіксується. Вранці виходять легкі локони.

Звичайний папір

Ще один універсальний спосіб. Для нього потрібно зробити заготовки: тонкі смуги тканини потрібно закрутити в паперовий квадрат. Як зазвичай миємо голову, просушуємо і починаємо процес накрутки. Чим пасма тонше — тим більш об'ємна зачіска вийде.

Багато дівчат вже знають про ці способи створення локонів і активно ними користуються. Наведені вище методи набагато безпечніші і не спричиняють на шевелюру негативної дії. Часу на формування потрібно чимало, але зате точно загроза спалити волосся виключена.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *