Короткі тренування, які замінять вам повноцінний похід в спортзал, особливо коли лінь займатися

Не завжди є настрій та натхнення тренуватися чи відвідувати тренажерний зал, але тримати в тонусі потрібно, інформує Ukr.Media.

Тому саме для такого випадку ми підібрали короткі тренування, які опрацьовують всі групи м'язів, щоб ви могли легко потренувати все тіло і повернути вашому тілу енергію.

20-хвилинне тренування для всього тіла без обладнання

Фітнес-блогер Памела не витрачає час на довгі розмови. Її відеоурок розрахований рівно на 20 хвилин — і це з урахуванням перерв, під час яких ви зможете відновити дихання. Стрибки, присідання, планки, прес і вправи на трицепс — повний набір для того, щоб підбадьоритися і відчути, як багато сили у вас є. Крім того, в кутку наочно показано, скільки повторень вам ще залишилося виконати.

15-хвилинне тренування з фітнес-валиком

Стеф — тренер у фітнес-додатку Studio Tone It Up. У цьому ролику вона демонструє кілька відмінних вправ з фітнес-валиком, який допоможе вам позбутися від болю в спині, шиї і попереку. На кожну групу м'язів приділяється щонайменше 2 хвилини, після яких ви відчуєте, як втома починає відступати.

30-хвилинне танцювальне кардіо

Спробуйте виділити час і на цей танцювальний воркаут — будь-які рухи з нього легко можуть стати вашими фірмовими на вечірках. Вправи вимагають трохи більше простору, ніж звичайне заняття на килимку, але ви не пошкодуєте, що витратили час на те, щоб пересунути меблі.

Йога від похмілля

Щоб дійсно навчитися розслаблятися під час йоги, багатьом доводиться витратити чимало часу на пошук тренера з приємним голосом. Адрієна завжди говорить спокійно і впевнено, і деякі її фрази налаштовують на позитивний настрій ще до того, як ви берете в руки килимок. Крім того, вона знімає відео про йогу з будь-якого приводу: як позбутися від болю в спині, зменшити талію, впоратися з тривожністю або, як в цьому відео, — з похміллям.

Хіп-хоп тренування

Інтенсивні тренування Les Mills рідко підходять тим, хто тільки починає займатися фітнесом. Але їх танцювальні воркаути цілком прийнятні для тих дівчат, у яких багато енергії і занепокоєння, — вони швидкі, чіткі, і ви можете використовувати деякі рухи у звичайному житті.

15-хвилинне енергійне ранкове тренування​

Якщо вранці ви прокидаєтеся вже з почуттям втоми, має сенс освоїти кілька простих асан. Підпишіться на канал бренду спортивного одягу Alo Yoga, що регулярно ділиться рухами, які легко повторити навіть новачкові в йозі. Не турбуйтеся, інструктор не буде пропонувати вам купити легінси прямо під час шавасани або вправ. У цьому відео — 15 хвилин ранкової розминки, яку варто робити відразу, як тільки ви прокинулися.

Домашнє жироспалювальне тренування

Сара — фітнес-блогер з Австралії, яка стала особливо популярна завдяки своєму м'якому підходу до тренувань. Вона не любить виснажливі заняття, а також роботу з інвентарем і покладається тільки на відчуття власного тіла. У цьому відео Сара не лише показує свою типову рутину, але і розповідає про те, як інтуїтивно збалансувати своє харчування і які продукти потрібно додати у свій раціон, щоб триматися в формі.

Щоденні інтенсивні тренування

Останнім часом через стрес ви їсте більше, ніж зазвичай, і відчуваєте, як це погіршує ваш стан? Вмикайте тренування на каналі BodyRock, розраховані на 7 днів. Вам знадобиться витрачати всього по 20 хвилин, проте ви опрацюєте всі основні групи м'язів і добре спітнієте. Деякі вправи вимагають аксесуарів, але ви можете імпровізувати з пляшками води або іншими предметами.

10-хвилинне тренування на прес

Слід визнати, що мало хто дійсно любить качати прес. Але такі тренування набагато простіше зробити, якщо ви знаєте, що це не займе багато часу. Такий воркаут триває всього 10 хвилин, а повторити його можна, навіть якщо в вашій кімнаті мало місця. З його допомогою ви зможете позбутися від зайвих сантиметрів на талії вже через пару тижнів занять.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *