Колір очей може мінятися залежно від ваших емоцій: що це значить?

Генетика насправді є однією з найбільш захоплюючих галузей науки в сучасному світі. Вивчення генетики дозволяє нам глибше зрозуміти світ живих істот, аналізуючи їх зовнішність і тісно пов'язану з нею сімейну історію, інформує Ukr.Media.

Точно так само генетика дозволяє нам передбачити зовнішній вигляд, а також навички і будь-яку хворобу живого (навіть ще не народженого) організму. Справа в тому, що ми можемо вивчати майбутнє з допомогою генетики.

В даний час одна з найбільш захоплюючих технологій цієї науки пов'язана з генетичним доповненням дитини, яка ще не народилася. Тут ми зосередимося на зміні кольору очей за допомогою емоцій.

Протягом багатьох років люди пов'язували специфічні характеристики з кольором очей. Наприклад, смарагдово-зелені очі колись вважалися ознакою зла. Наприклад, якщо у вас зелені очі, і коли ви плачете, вони здаються більш темними, глибокими зеленими.

Такі стереотипи існують ще з давнини. Ваш колір очей насправді ніяк не визначає вашу особистість.

Це явище має фенотипичний вплив на ваше тіло, але також можуть бути випадки, коли колір ваших очей може зміщуватися від їх колірної гами, і вже ці зміни, вірите ви чи ні, якось пов'язані з емоціями.

Колір очей обмежений вашою райдужною оболонкою, прямо зовні вашої зіниці. Якщо ви коли-небудь уважно подивитеся комусь в очі, ви помітите, що кольори очей неоднорідні. Вони більше схожі на різні градієнти по всій рогівці. Здалеку вони здаються одним кольором.

Емоції – це не те, що повністю змінює колір ваших очей. Якщо ваші очі блакитні, ваші почуття не перетворять їх у карі, а просто змінить відтінок. Генетика кольору очей не обмежується однією парою генів, але пов'язана з трьома парами генів.

Домінування і рецесівність вступають в гру за таким сценарієм. Емоції, які в основному пов'язані з нашою симпатичною нервовою системою – це наші свідомі почуття, які стимулюються будь-якою подією чи думкою.

Наші зіниці також мають тенденцію розширюватися або стискуватися в різних умовах. Коли ми переживаємо епізод люті або готуємося "битися" з кимось, наші зіниці, мають тенденцію розширюватися. Подібно до цього, коли ми перебуваємо в стресовій ситуації, наші зіниці також розширюються.

Є також інші різні емоції, які звужують або розширюють наші зіниці, такі як спокій, страх, а також подив і смуток. Так як колір є не однорідним, розширення або звуження буде мати тенденцію робити наш колір очей більш помітним або освітлювати його тон!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *