Кілька переваг велопрогулянок для здоров’я людини

Прийшла тепла пора року, і сотні тисяч громадян знову осідлали велосипеди. Це одна з найбільш корисних звичок для нашого здоров'я, і ось чому, інформує Ukr.Media.

Для загального зміцнення здоров'я потрібно приділити кілька годин на тиждень їзді на велосипеді. По-перше, велосипедна їзда менше викликає перенапруження і травми, ніж більшість інших видів фізичних навантажень. По-друге, це відмінне тренування тіла, адже під час їзди на велосипеді задіюються усі основні групи м'язів. Велосипед підвищує силу і витривалість, на ньому можна їхати настільки інтенсивно, наскільки вас це влаштовує. Це чудовий спосіб швидко привести себе до норми перед настанням пляжного сезону, і особливо підкачати ноги. Нарешті, використовуваний у якості транспорту велосипед допомагає економити час і боротися з сидячим способом життя.

Але від велосипедної їзди є й чимало плюсів саме для здоров'я. Наукові дослідження підтвердили, що велосипед не лише збільшує м'язову силу і гнучкість, а також рухливість суглобів, але й зменшує рівень стресу і зміцнює серцево-судинну систему. Велосипедна їзда покращує поставу і координацію, зміцнює кістки, скорочує рівень жиру у організмі, забезпечує профілактику і навіть терапію цілого ряду захворювань. Позитивно велосипед впливає і на психіку, оскільки доведено, що він знижує рівень тривожності і депресій.

Велоспорт — чудовий спосіб контролювати власну вагу, оскільки після катання на велосипеді збільшується швидкість метаболізму і спалюється зайвий жир. Якщо ви хочете серйозно схуднути, чергуйте їзду на велосипеді і правильне харчування, змінюйте час навантажень і їх інтенсивність. Корисно нарощувати їх повільно, але неухильно. Непогано контролювати кількість спалюваних калорій. Бажано протягом тижня за допомогою фізичних навантажень спалювати понад 2 000 калорій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *