Жінка заради експерименту щодня пила по 4 літри води, і результати здивували навіть її саму

Всі знають, що для здоров'я важливо пити 2 літри води в день. Британська журналістка пішла далі і стала щодня вливати в себе удвічі більше. Ось що з цього вийшло, інформує Ukr.Media.

Журналістка з Британії Стефані Хоуп усвідомила, що в день випиває всього один стакан води. В жаху згадавши, що для неї норма — раз в десять більше, дівчина вирішила заповнити нестачу рідини в організмі. В якості експерименту вона протягом тижня пила галон води (3,7 літра) в день. Результати вражаючі.

"Чи потрібно мені стільки води? Точно ні. Але мені цікаво, як на мене вплине така кількість рідини і що з цього вийде".

Почала Стефані з того, що купила величезну пляшку (так, на її думку, випивати потрібний обсяг води буде легше і цікавіше), а також зв'язалася з нутриціологом, щоб з'ясувати, навіщо взагалі пити воду.

Виявляється, наш організм постійно витрачає вологу, навіть під час дихання. Тому рівень рідини потрібно постійно заповнювати. Інакше людині загрожує висипання на шкірі, перепад настрою, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, безперервна втома і мала працездатність.

Перший день був сповнений відкриттів. Почалося з того, що дівчина постійно забувала про те, що їй потрібно пити воду. Крім того, Стефані дізналася, як це — ходити до вбиральні по 12 разів на день.

"Після першого дня можу сказати, що мені безумовно потрібно встановити нагадування в телефоні, щоб пити воду. Крім того, я дуже часто ходжу в туалет, що максимально незручно".

До другого дня самопочуття дівчини особливо не змінилося. До третього — вона придумала, як зробити процес ще цікавішим. Вона стала купувати воду з різними смаками. Нічого спільного з газуваннями: ні цукру, ні калорій.

Четвертий день запам'ятався Стефані новими відчуттями і першими серйозними результатами.

По-перше, хотілося б відзначити, що енергія з мене просто ключем б'є. Давно такого не було.

По-друге, я стала помічати, що прищі поступово починають пропадати з обличчя.

По-третє, я усвідомила, що три чашки чаю з різними смаками — класне рішення.

На п'ятий день Хоуп вирішила сама робити воду зі смаками і купила пляшку зі спеціальним відділенням, куди можна складати фрукти і ягоди.

"Травні процеси тепер працюють як годинник. Просто диво якесь. До речі, сушені ягоди надають дивовижний смак. Щоб ви знали".

За словами Стефані, до кінця експерименту її життя просто перевернулося. Вона дізналася, що таке здоровий сон, а прищі з обличчя зникли зовсім. Крім того, той приплив енергії, який британка зараз відчуває, для неї в новинку. Із закінченням експерименту Хоуп почала пити лише два літри води, але і це все одно в рази більше, ніж ті дві склянки, якими вона задовольнялася раніше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *