Як зробити ваші вії довшими без дорогої туші: лайфхаки від стилістів

Звичайно, для ідеального макіяжу з розкритими віями необхідна хороша туш. Однак ще до того як ви нанесете засіб на вії, їх варто підготувати. Ми порадилися зі стилістами, які підказали, як зробити погляд ще виразнішим, інформує Ukr.Media.

Щипці

Обійтися без спеціальних щипців для підкручування вій, на жаль, не вийде, якщо ви бажаєте отримати ефектні вії. Важливий момент — використовувати щипці не потрібно часто, щоб не пошкодити вії. Крім того, підкручувати вії можна тільки до того як ви нанесете туш. В іншому разі ви можете відірвати вії, які налипнуть на валик.

Активна сироватка

Щоб кожен ваш макіяж очей, навіть без додаткових засобів, виходив ефектним, важливо постійно доглядати за віями. Давайте віям відпочинок від косметики, також кілька разів на тиждень використовуйте спеціальні сироватки для зміцнення вій. Найчастіше ці засоби створюються на основі олій. Не ризикуйте і не використовуйте сумнівні склади масок, щоб не спалити шкіру і не нашкодити віям ще більше. Відновлювати їх набагато складніше, ніж просто зміцнювати.

Розчісуйте вії

Про це мало хто замислюється, а тим часом розчісування вій дуже важливе. Ви не тільки розділяєте вії, роблячи їх більш пухнастими, але і сприяєте поліпшенню кровообігу, тим самим прискорюючи їх зростання. Сьогодні існують спеціальні щіточки для цієї мети. Вам потрібно лише знаходити пару хвилин кілька разів на день, щоб акуратно розчісувати вії, особливо коли на повіках немає макіяжу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *