Як вода впливає на волосся і скільки пити рідини, щоб локони були красивими

Напевно, вже всі чули про те, що треба випивати по 8 склянок або 2 літри води в день, інформує Ukr.Media.

Важливість цього колосальна, як для підтримання здоров'я взагалі, так і в домашньому догляді за волоссям.

Про наслідки зневоднення організму для волосся, а головне — про те, як виправити ситуацію, ця стаття.

Більшість людей, самі не знаючи, страждають від хронічної нестачі води в організмі. Наслідки цього — порушення обміну речовин в організмі, проблеми з тиском, неврози, головні болі. А зовні це проявляється у вигляді кіл під очима, зайвої ваги, тьмяної шкіри і посіченого волосся, яке випадає.

Тому що так традиційно склалося — пити чай, каву, соки, і начебто багато рідини споживаємо протягом дня. Але солодкі рідини або, скажімо, бульйон і т.д., для організму це їжа, а не вода. А чай і кава і того гірше — містять теїн і кофеїн, які воду з організму виводять. Тобто кожну випиту чашку кави або чаю слід було б компенсувати склянкою води.

У більшості джерел ви знайдете інформацію, що організму потрібно 2 літри чистої води в день. Це, звичайно ж, середня цифра, вона залежить від ваги людини і стану здоров'я (при деяких серйозних захворюваннях лікарі рекомендують обмежувати кількість рідини). Але відносно здоровій людині із середньою вагою потрібна кількість води в розмірі 20% від маси тіла, це якраз і є 2 літри води.

Як пити воду

Вода повинна бути чистою, можна мінеральну, але бажано без газу, і звичайно без цукру і ароматизаторів. Не забувайте, що вода з-під крана небезпечна для здоров'я, тому слід пити профільтровану або бутильовану воду.

Причому випивати воду слід не залпом, перевантажуючи шлунок і нирки, а повільно, смакуючи кожен ковток і уявляючи, як ця цілюща волога позитивно впливає на організм і робить нас красивішими, стрункішими, волосся стає більш зволоженим, блискучим, еластичним, перестає випадати і росте швидше.

Дуже корисно випивати склянку води вранці, відразу після пробудження, адже до ранку організм зневоднений. Це негайно позначиться на вашому самопочутті і здоров'ї волосся, особливо якщо додавати в воду сік лимона.

Трохи води можна випити перед сном, але велика кількість її може привести до опухлості обличчя вранці. Зате якщо вранці ви прокинулися з опухлими очима, то допомагає знову ж вода — якщо випити пару склянок, то зайва рідина з підшкірної жирової клітковини виводиться досить швидко.

Протягом дня пийте воду за 30 хвилин до їжі і через годину після, але якщо ви з'їли багатий білком обід, то перерву слідує збільшити до 2-3 годин. Під час їжі вживання води погіршує травлення і шкодить шлунку.

А ось при заняттях спортом пиття чистої води дрібними ковтками сприяє виведенню шлаків з потом і сприяє збереженню водно-сольового балансу. Такий же ефект, тільки втричі, можна отримати при вживанні чистої води, парячись в лазні.

Почавши контролювати кількість випитої води в день, ви дуже скоро помітите, що організм звикає до цього, і сам регулярно просить пити, варто лише до нього прислухатися. Кожній клітинці для нормального функціонування і протікання біохімічних реакцій потрібне насичення водою.

Коли ви п'єте недостатню кількість води, організм починає її економити, це як ніби мити посуд в одній і тій же брудній воді. Дайте кожній вашій клітинці води досхочу, і організм віддячить вам сторицею, а здоров'я і краса волосся нерозривно пов'язані!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *