Як виглядає мама першої леді США — Меланії Трамп. 72 роки, на хвилиночку!

Можна довго сперечатися про скандальну поведінку Дональда Трампа, але його дружину люблять, здається, по всьому світу. Колишня модель у свої 48 років виглядає просто чарівно, демонструє дивовижне почуття стилю та відмінні манери, передає Ukr.Media.

Але, як виявилося, все це — наслідок прекрасного виховання, яке дала її мама. Саме Амалія Кнавс прищепила Меланії почуття прекрасного і любов до стильного вбранн. Дивлячись на фотографії 72-річної жінки, ми тільки зайвий раз переконуємося в цьому!

Батьки Меланії нечасто потрапляють в об'єктив фотокамер. Раніше про них було відомо тільки те, що вони родом зі Словенії, мама колись працювала швачкою в компанії, що займається пошиттям дитячого одягу, а батько був управителем в автосалоні.

До передвиборчої кампанії ми навіть не мали уявлення про те, як вони виглядають. Вперше журналісти сфотографували батьків Меланії, коли ті приїхали привітати Трампа з перемогою на виборах і переїздом в Білий дім.

Амалія та Віктор Кнавс прибули на офіційну частину новосілля і весь час знаходилися біля дочки та президента США. Здається, вся увага преси тоді була прикута тільки до них.

Під час свого першого виходу в світ Амалія Кнавс була в елегантній сукні, а Віктор обрав класичний діловий костюм. Враховуючи, що батькам Меланії вже за 70, вони виглядають просто супер!

Наступного разу Амалія та Віктор потрапили в об'єктиви по дорозі в імміграційну службу США. Нещодавно повідомлялося, що сімейство Кнавс отримало грін-карти. У ЗМІ відразу ж розкритикували Трампа за це.

Вся справа в тому, що чинний президент США не один раз виступав проти права іммігрантів подавати петицію на в'їзд до країни своїх родичів. Він вважає, що це призведе до неконтрольованої «ланцюгової міграції». Дональд Трамп заявив, що право імміграції варто надавати тільки подружжю і дітям, а не батькам і більш далеким родичам.

Один з конгресменів прокоментував це так: «Майже кожна сім'я в США пов'язана з імміграційними програмами, які Трамп хоче вбити, в тому числі його власна сім'я».

Інсайдери повідомили, що найближчим часом подружжя Кнавс отримають вердикт від держслужбовців, чи зможуть вони стати повноцінними громадянами Сполучених Штатів Америки. А поки журналісти в черговий раз звернули увагу на те, як моложаво виглядають батьки Меланії.

Її мати вийшла у світ в класичному тренчі, прихопивши шкіряний бежевий шопер і надівши замшеві туфлі та сонцезахісні окуляри. Дивлячись на Амалію Кнавс, розумієш, у кого пішла перша леді США.

В Мережі також відзначили вражаючу схожість батька Меланії з її чоловіком. Правду кажуть, що жінки шукають чоловіків, схожих на своїх батьків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *