Як помити голову після фарбування, щоб отриманий колір не почав змиватися занадто швидко

Найчастіша (і сумна — з урахуванням витрачених часу та коштів) проблема, з якою ми зустрічаємося після фарбування — не подразнена шкіра голови і не посічені кінчики, а тьмяний колір. Фахівці розповіли нам, як доглядати за фарбованим волоссям, щоб через 10 днів не довелося шкодувати про похід у салон. Зараз ми поділимося з вами цією інформацією, інформує Ukr.Media.

Чому фарба вимивається дуже швидко

Фарбування — це хімічний процес, коли натуральний пігмент у структурі кожного волоска замінюється на штучний. Фарба не може нескінченно перебувати на волоссі: воно постійно піддається занадто сильним механічним впливам, через що штучні частинки поступово "відпадають", залишаючи їх без пігменту.

База, на яку наноситься барвник, і стан волосся — першорядні речі, на які потрібно звернути увагу перед фарбуванням.

На пористому і / або пошкодженому волоссі барвник тримається найгірше, оскільки його лусочки розкриті, і пігмент не має можливості затриматися. На здоровому волоссі він протримається довше. Збереження кольору також залежить від комплементарності натурального відтінку і відтінку фарби. Якщо ваше волосся — темно-русяве, а фарбувалися ви у шоколадний, то за правильного догляду можна зберегти колір до наступного планового фарбування (3-4 тижні). За умови кардинальних змін — переходу з темної бази у світлу і навпаки — підтримувати результат набагато складніше.

Чи залежить життя кольору від вартості фарби

Так, але, можливо, не таким чином, як ви думали. Барвники для домашнього використання насправді більш стійкі, ніж професійні. У салонних фарбах, навіть дуже стійких, міститься менше пігменту, ніж у звичайних "домашніх": мається на увазі, що перукар-стиліст збирає колір з декількох відтінків барвника, а не фарбує волосся по усій довжині і глибині одним кольором. Якщо говорити у загальному і цілому, то найкраще тримаються на волоссі золотаві, коричневі відтінки, а червоні, руді і холодний блонд мають менший рівень стійкості.

Чи є продукти з позначкою save color рекламним вивертом

Однозначно ні. Засоби для фарбованого волосся дійсно зберігають колір: вони містять водорозчинні силікони, які обволікають волосся і не дають пігменту швидко залишати його. Добре використовувати безсульфатні шампуні, які дбайливо очищають волосся, мінімально вимиваючи при цьому штучний пігмент.

Ну а найголовніше правило — використовувати гаму для підтримання волосся тієї ж марки, що й барвник (при цьому не важливо, яка була фарба — професійна або домашня). Виробники, створюючи продукти, стежать за рецептурою та поєднанням компонентів у барвнику і додатковій лінійці. Не можна підтримувати професійне фарбування на гарному рівні шампунями і масками з мас-маркету — ви швидко розчаруєтеся і, у результаті, будете звинувачувати стиліста.

Доглядові засоби, які потрібно мати вдома тим, хто регулярно фарбує волосся

  • шампунь для фарбованого волосся — використовувати під час кожного миття;
  • маска — 1-2 рази на тиждень;
  • кондиціонер або будь-який догляд, що змивається — під час кожного миття волосся (але не у день використання маски);
  • незмивний догляд — після кожного миття голови;
  • термозахист — перед укладанням феном і застосуванням стайлерів.

Ідеально, коли цей must have доповнюється спеціальними засобами для надання відтінку: їх пігменти заповнюють порожнечі, що утворюються після вимивання кольору, аналогічним барвником і допомагають відносно безболісно протриматися трохи більше за місяць після фарбування.

Як правильно доглядати за фарбованим волоссям

Подальший після фарбування догляд має величезне значення для збереження кольору. Усі засоби для відновлення волосся знижують рівень стійкості барвника, тому одразу після "свіжого" фарбування волосся відновлювати не потрібно (навіть якщо воно того вимагає — потрібно трохи почекати). Для усіх типів фарбування підходять живильні і зволожуючі лінійки, але не ті, що відновлюють якість волосся.

У іншому можна дотримуватися такої програми:

Перші 48 годин

Не варто мити голову, оскільки деякі барвники можуть ще продовжувати стабілізуватися.

1-й тиждень

Використовуємо догляд, що змивається, і шампунь для фарбованого волосся, обов'язково включаємо у догляд термозахист.

2-й тиждень

Підключаємо маску для фарбованого волосся з фіксаторами кольору, продовжуємо використовувати термозахист.

3-й тиждень

Починаємо використовувати пігментовані засоби для фарбованого волосся, використовуємо незмивний догляд і термозахист.

4-й тиждень

Чергуємо засоби для фарбованого волосся з поживними і зволожуючими лінійками; використовуємо спреї для посилення ефекту сяйва фарбованого волосся, а також, якщо є необхідність, спреї для маскування сивих і відрослих коренів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *