Як дівчатам тренуватися зі штангою: популярні вправи та корисні поради

Жіночій половині також можна використовувати таку додаткову вагу для тренувань, тим більше що в тренажерних залах бувають полегшені грифи, інформує Ukr.Media.

Переваги штанги очевидні: тільки при силових тренуваннях можна наростити м'язи. Якщо ми говоримо про нижню частину тулуба (сідниці, зона галіфе), то, щоб зробити її привабливою, без силових тренувань не обійтися. Силові снаряди також роблять здоровішими кістки і суглоби.

Крім того, при роботі зі штангою задіяні зовсім інші м'язи, ніж при заняттях на тренажерах. Штанга, як гантелі, гирі, і робота з ними охоплює також м'язи-стабілізатори і зв'язки. Таким чином, штанга дозволяє робити будь-яку вправу складнішою та багатоскладовою.

Фітнес-інструктори рекомендують виконувати лише третину вправ на тренажерах, а в інших випадках працювати з вагою або вагою власного тіла. Штанга для цього в самий раз — вона часом навіть легше для жінки, ніж гантелі або гирі.

Відмінності тренування зі штангою для жінок від подібних тренувань для чоловіків в тому, що першим необхідно поєднувати силові вправи з аеробними. Прекрасній статі також не обов'язково дотримуватися спортивного харчування.

Жінкам показані у першу чергу вправи, спрямовані на опрацювання м'язів нижньої частини тіла. Це означає, що штангу можна використовувати, виконуючи випади, тягу різних видів, присідання. А залучення додаткового снаряда допоможе спалити більше калорій.

Для присідань можна перші кілька підходів робити з порожнім грифом, а тільки потім вже присідати безпосередньо зі штангою.

Для верхньої половини тулуба підходить тяга в її різних видах. Показана румунська тяга: для цього потрібно стояти, тримаючи штангу на витягнутих руках перед собою, а потім нахилятися вперед, щоб снаряд опинявся трохи нижче рівня колін.

Немає протипоказань також до жиму лежачи від грудей, хіба що вага не має бути занадто великою. Вправа відмінно сприяє спалюванню жиру.

Є вправи з грифом і штангою навіть для м'язів преса. Наприклад, для жінок добре підійде обертання корпусу сидячи. Для цього потрібно сісти на лаву, покласти штангу на плечі і повільно обертати корпус по черзі вліво і вправо до натягу косих м'язів живота.

Для схуднення адекватним буде наступний режим занять: 3 дні силових тренувань, потім 1 день аеробіки, легкого фітнесу, йоги або пілатесу.

Використання штанги в роботі прискорить спалювання жиру, потрібно лише правильно підбирати ваги. Не варто думати, що чим важче вага, тим краще. Жінкам підійде штанга на 5, 7, 9 кг.

Всупереч поширеним забобонам штанга зовсім не вважається чисто чоловічим снарядом. Жінкам цілком можна використовувати цей інструмент при тренуваннях.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *