Експерти розповіли, чому тонік потрібно наносити на вологу шкіру

Нерідко ми думаємо, що наші доглядові засоби недостатньо ефективні або зовсім не працюють, і намагаємося підібрати нові. А результат той самий! Найімовірніше, річ у поширених помилках нанесення тоніків, сироваток, кремів, яких припускаються майже всі. Час їх виправити — експерти з краси пояснили, як робити правильно, інформує Ukr.Media.

Запам'ятайте загальне правило, яке діє і для ранкового догляду, і для вечірнього: б'юті-продукти важливо нашаровувати за принципом від найменшої молекулярної маси — до найбільшої. Саме так вони успішно долатимуть бар'єр і робитимуть вас молодшими і красивішими.

Ось приклад правильної схеми нанесення (від першого продукту до фінального):

  • очищувальний засіб,
  • тонік,
  • сироватка,
  • зволожувальний засіб,
  • живильний засіб або олія для шкіри.

Також косметологи уточнюють важливий нюанс.

Завжди наносьте тонік на вологу шкіру, тому що він діє як провідник, допомагаючи сироваткам лягати на шкіру для більш повільного проникнення протягом кількох годин. Після того, як ваші сироватки нанесені поверх тонера, почекайте, поки шкіра не висохне, перш ніж наносити зволожувальний крем як останній шар захисту.

Можна продовжити цю думку і звернути вашу увагу на те, що між нашаровуванням кожного наступного продукту має пройти від однієї до півтори хвилини. А базу для макіяжу, праймер або засіб із сонцезахистом слід наносити не раніше ніж за 10 хвилин після того, як усі засоби "сіли" на шкірі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *