Ефективні способи висушити волосся без фена за відсутності електроенергії

Щоб завжди виглядати доглянуто, потрібно знати невеликі лайфхаки, які допоможуть впоратися з гігієнічними процедурами. Наприклад, як висушити волосся, якщо немає електроенергії, і значить, феном скористатися не вийде. Ми розповімо, як зробити волосся сухим без електроприладів, адже це зовсім нескладно, інформує Ukr.Media.

Отже, ваше волосся чисте і доглянуте, але мокре. На вулиці не травень місяць, щоб вийти з вологим волоссям а-ля пляжний образ. Тому потрібні дієві методи, як їх висушити швидко.

Підготовчий етап

Починаємо сушити волосся з видалення зайвої вологи. Візьміть рушник і ретельно промокніть кожне пасмо, закутуючи його в рушник і віджимаючи. Будьте обережні, адже вологе волосся дуже легко пошкодити, тому його не потрібно терти або розтягувати. Якщо у вас довге волосся і рушник швидко став вологим, візьміть сухий, інакше волога знову буде повертатися на пасма.

Сушимо волосся рушником

Звичайно, найпростіший спосіб висушити волосся — дати йому можливість сохнути природним шляхом. Але, по-перше, для цього не завжди є час, а по-друге, ви не отримаєте потрібного обсягу для зачіски. Так що озброюйтеся сухим рушником і приступайте до сушіння:

  • Найкраще взяти рушник з мікрофібри, бо волокна в такому рушнику м'які і ефективніше вбирають воду, а значить, швидше висушити волосся.
  • Відокремлюйте пасма шириною приблизно 5 см і проходьтеся по них рушником від коріння до кінчиків. Повторіть процедуру кілька разів.
  • Коли ваше волосся стане трохи вологим, добре розчешіть волосся. Найкраще використовувати гребінець з широкими зубами — це потрібно для того, щоб не пошкодити волосся, яке все ще вологе.

Метод двох рушників

За відсутності електроенергії і неможливості скористатися феном, це, мабуть, найшвидший спосіб висушити волосся. Але за умови, що у вас є опалення, і батареї досить гарячі. Покладіть сухий рушник на батарею, а самі поки тим часом іншим рушником підсушуйте пасма, як описано вище. Потім зніміть рушник з батареї і обмотайте ним вологе волосся. Зачекайте хвилин п'ять — тепло від розігрітого рушника допоможе волоссю швидше сохнути.

Паперові рушники

Ще одна можливість підсушити вологе волосся — використання паперових рушників. Вони мають бути досить щільними, щоб папір не залишився у вас на волоссі. Після того, як ви підсушите щойно вимите волосся рушником з мікрофібри, потім пройдіться по кожному пасму паперовим рушником.

Як висушити довге волосся

Краса довгого волосся безперечна, і здається, що без фена його можна сушити цілий день. А ось і ні! Промокніть довгі пасма і акуратно розправте пальцями. Потім починайте розмахувати волоссям з боку в бік. В середньому на таку сушку йде близько 15 хвилин. Щоб не заболіла шия, періодично зупиняйтеся і робіть невеликий перепочинок. Такий метод підійде для дівчат із середнім або довгим волоссям.

Як висушити коротке волосся

Підсушіть волосся рушником і нанесіть засіб для укладання. Добре розправте все волосся. Розділіть волосся на пасма, скрутіть кожне в джгут і зафіксуйте шпилькою. Зачекайте 10 хвилин, потім зніміть затискачі і розчешіть зачіску за допомогою гребінця з рідкими зубцями. На закінчення зробіть укладку і закріпіть результат лаком.

Ми не радимо вам вдаватися до екстремальних способів сушіння волосся за допомогою газової плити або духовки — це дуже небезпечно. Бережіть себе, своє волосся і завжди будьте красивими!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *