Доведено, що швидка музика покращує ваші результати під час тренувань

Не секрет, що багато, якщо не більшість людей, що відвідують тренажерний зал або будь-які інші місця спортивних занять, воліють слухати ту чи іншу музику, щоб розважати не тільки тіло, а й мозок, інформує Ukr.Media.

А тому нове дослідження, визначило як і чому деякі музичні темпи можуть бути корисними для спортивних результатів.

Провівши кілька експериментальних сесій за участю жінок, що займаються фітнесом і силовими вправами, фахівці визначили, що саме музика з високим темпом дозволяє досягти кращих результатів у вправах — причому більшою мірою це стосується результатів, досягнутих в тих вправах і заняттях, які розраховані на тривалий час свого виконання, на противагу тим вправам, які виконуються швидко і коротко.

Чим вищий темп музики звучав в залі, тим швидшим був ритм серцебиття у випробовуваних, а відповідно, тим кращі були результати під час виконання вправ.

Більше того, команда дослідників також вирішила порівняти отримані результати з результати групи жінок, яка займалася спортом без всякої музики — і різниця тут виявилася дійсно показовою, причому не на користь "мовчазної" групи.

Таким чином, нове дослідження підтверджує раніше озвучену теорію про те, що певний жанр і тип музики справді може посилити і поліпшити спортивні показники людей, у противагу деяким не зовсім підходящим жанрам.

Втім, фахівці відзначають свій інтерес у цьому напрямку і прагнуть провести ще кілька тестувань з застосуванням інших музичних темпів і жанрів, щоб досягти ще кращих результатів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *