Дослідження показало, що під час бігу краще не прискорюватися

Дослідження показало, що людина яка підтримує природну швидкість під час бігу, дозволяє їй найбільш ефективно витрачати енергію. Стосується це як спринтерських забігів, так і тривалого марафону, інформує Ukr.Media.

Чи берете участь ви в професійних змаганнях або намагаєтеся встановити власний рекорд, зазвичай ваша мета — прискорити рух, тобто бігти швидше. Але роблячи це, ми заперечуємо природну біологію, засновану на мільйонах років еволюції, як показало нове дослідження. В ході експериментів його автори зібрали інформацію від любителів бігу, за якими спостерігали в лабораторії, а також дані по 37 000 забігів, зібрані за допомогою спеціальних фітнес-браслетів.

Було встановлено, що людина природним чином біжить з найбільш енергоефективною швидкістю, яка становить від 2 до 3 м в секунду (7-10 км/год), незалежно від загальної відстані, яку необхідно подолати. Дослідники стверджують, що наше природне прагнення бігти на цій швидкості пов'язане з мінімальною втратою калорій. Відбувається адаптація, яку професійні спортсмени намагаються подолати, встановлюючи інший темп бігу. Такі висновки дослідників зі Стенфордського університету в Каліфорнії.

Вони довели, що люди надають перевагу особливій швидкості бігу, яка не залежить від подоланої дистанції. Бігуни вибирають оптимальну витрату енергії, тобто той ритм, який дозволяє не спалити забагато калорій і енергії за більш короткий термін і впоратися з поставленим завданням. Хоча деякі з нас займаються бігом якраз для того, щоб спалювати калорії, ми все одно адаптуємося до тієї швидкості, яка зводить цей процес до мінімуму.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *