Чому ви не худнете, займаючись спортом

Зізнаємося, що більшість з нас займається спортом не заради здоров'я або розваги, а щоб схуднути або не поправитися. "Чому я займаюся, але не худну?"- дуже часте питання і причин може бути кілька, інформує Ukr.Media.

Причина перша — неправильне харчування

Ми дуже багато пишемо і говоримо про те, що харчування в справі схуднення набагато важливіше фізичних навантажень, які швидше відповідають за якість схудлого тіла, ніж за скинуті кілограми. Причому важливо не тільки те, що ви їсте, але і в яких кількостях і коли саме. Тут є кілька пасток.

Одна з них — відчуття того, що, раз ви витрачаєте калорії на тренуванні, то можна з'їсти більше. Слідкуйте за тим, щоб не переїдати. Просто додайте до правильного раціону ще один перекус після тренування.

Друге — стежте за складом їжі. Фастфуд і газовану воду не можна навіть тим, хто з ранку до ночі проводить свій час в залі. Раціон повинен бути збалансований, правильно розподілений за часом і за обсягом порцій… постійний! Змиріться, що правильне харчування — це назавжди, і не робіть собі поблажок.

Причина друга — неадекватна оцінка результатів

Якщо ви стежите за результатами тільки за допомогою зважування, то втрачаєш половину з них. У зв'язку з переходом на спортивний режим, тіло починає змінюватися, м'язи, які важче, ростуть, а жир, який легше, тане. В результаті на вагах може виникнути велика цифра, яка вас засмутить. У цій справі вам дуже допоможе регулярний завмер об'ємів тіла. Обов'язково ведіть таблицю своїх вимірів, і побачите, наскільки легко тіло відгукується на навантаження, віддаючи зайві сантиметри.

Причина третя — вам не підходить обраний вид навантаження

Можливо, ви вибрали занадто легкі навантаження, наприклад, займаєтеся тільки аеробікою або фітнес-йогою. А, може, навпаки, занадто важкі — по 5 днів на тиждень пропадаєте в тренажерному залі, а потім звалюється від перевтоми. В цьому випадку ваші заняття нерегулярні і результат змушує себе довго чекати.

Ідеальний варіант — підібрати собі правильне навантаження з тренером, який вірно оцінить вашу фізичну форму, стан організму і відгук на різні види навантажень, допоможе скласти програму навантажень і план харчування.

Також може трапитися так, що почавши тренуватися, ви стали економити сили в інший час дня. Не варто цього робити. Нехай ваш день залишається максимально рухливим і активним — це завжди йде на користь фігурі!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *