Чому ваш сухий шампунь не працює: 7 основних причин

Цей диво-засіб здатний надати текстуру і об'єм практично будь-якій зачісці. Але тільки за умови грамотного використання. Не повторюйте ці помилки і з вашим волоссям буде усе гаразд!

Ви розпилюєте його занадто близько до шкіри голови

Щоб рівномірно розподілити засіб і уникнути появи білого нальоту на волоссі, тримайте флакон на відстані 15 см від шкіри голови. Якщо ви використовуєте засіб з пудровою текстурою, насипте трохи її на шкіру і втирайте пальцями, інформує Ukr.Media.

Ви надто рясно його наносите

Якщо у вас жирне волосся, гарна порція сухого шампуню надасть йому більш свіжий вигляд, але якщо ви нанесете його забагато, волосся стане тьмяним і безбарвними. Ви ж знаєте принцип: легше щось додати, ніж прибирати зайве. Він працює і з сухими шампунями. Розпороште трохи, почекайте кілька хвилин і, якщо вважаєте, що волосся досі ще жирне, додайте ще.

Ви наносите його не на ту частину голови

Не розпилюйте сухий шампунь на усю голову — концентруйтеся на верхній частині. Зазвичай, у нижній частині волосся не таке жирне, тому абсорбент може зробити його жорстким і тьмяним.

Ви не втираєте його після нанесення

Використовуйте кінчики пальців, щоб втерти його у корені волосся і шкіру голови. У іншому разі, засіб просто перебуватиме на волоссі і не дасть потрібного ефекту.

Ви помилилися з його кольором

Якщо у вас темно-каштанове волосся і ви використовуєте світлий сухий шампунь, він буде помітним. Якщо ви — русява і вибираєте темний тон, ваші пасма будуть виглядати знебарвленими.

Але є й гарні новини: багато брендів почали випускати тоновані сухі шампуні — для білявок, шатенок і брюнеток.

Ви втираєте його відразу після нанесення

Не поспішайте — почекайте кілька хвилин, перш ніж втирати шампунь або розподіляти його по волоссю. Цього часу вистачить, щоб засіб гарненько увібрав жир біля коренів.

Сухий шампунь можна наносити у будь-який час доби, але знавці радять робити це перед сном. Протягом ночі шампунь гарно попрацює, і вранці волосся буде виглядати більш свіжим.

Ви користуєтеся ним щодня

Сухий шампунь — відмінне рішення для тих, хто миє голову раз на 5-7 днів. Він надає волоссю чистий та доглянутий вигляд. Занадто часто використовувати його шкідливо, тому що залишки засобу накопичуються на шкірі і можуть забити волосяні фолікули. Намагайтеся застосовувати шампунь тільки одноразово між процедурами миття голови, щоб ваша шкіра могла дихати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *