Чому дитячий крем не можна використовувати дорослим

Дитячий крем виступає першим косметичним засобом в житті маленької людини, але не всі знають, що продукт може успішно використовуватися і для усунень недосконалостей шкірного покриву дорослих, інформує Ukr.Media.

Дитячий крем відрізняється антибактеріальною і протизапальною дією, має пом'якшувальні властивості, забезпечує шкірі зволоження і живлення, виступає надійним захистом шкірного покриву, дозволяє боротися з почервоніннями, має виражені гіпоалергенні властивості, надає допомогу при маленьких опіках або алергії на холод, сприяє розгладженню невеликих зморшок, повідомили лікарі.

Однак в деяких випадках використання дитячого крему дорослими може спровокувати негативні наслідки. Наприклад, коли крем тільки замаскує серйозні шкірні патології і відверне від їх вирішення.

Дитяча косметика виготовляється з урахуванням посиленого метаболізму, а також газообміну у малюків. Шкірний покрив дорослих людей "дихає" не так сильно, тому в результаті регулярного використання подібних засобів може сильно ускладнитися обмін речовин, попереджають фахівці.

Дитячий крем на шкірі дорослої людини утворює найтоншу плівку, яка перекриває доступ цілющої вологи до пересушеної шкіри, внаслідок чого сухий шкірний покрив висушується ще більше. Власницям жирного шкірного покриву теж варто відмовитися від дитячої косметики, щоб уберегти себе від закупорювання пір і скупчення шкірного сала.

З призначення лікаря дитячий крем може активно застосовуватися при різних проявах дерматиту на тлі судинної патології, а також в подології для зволоження нігтьового ложа, масажу мозолів і гіперкератозів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *