Чоловік середніх років показав, як змінюють тіло кілька тижнів тренувань

45-річний Бен Джексон (Ben Jackson) з Уоррингтона, батько трьох дітей, взяв себе в руки і поміняв пироги і пиво на низкоуглеводную і багату білками дієту. Чоловік зміг схуднути з 86,5 кілограмів до 79 і знизити кількість жиру в тілі з 20 до 9%. Результати за 12 тижнів приголомшують. Джексон показав, що і після 40 років можна змінитися, перетворитися з типового татуся з пивним животиком в бога фітнесу — потрібно тільки захотіти, передає Ukr.Media.

Бен не тільки дотримувався строгої дієти і тренувався 5 разів на тиждень в залі, але і відмовився від алкоголю, щоб добитися результату.

Перед тим як приступити до тренувань, Бен назвав себе «45-річним товстуном»: «Багато чоловіків за 45 думають, що в середньому віці надто пізно намагатися щось змінити і починати фітнес-пригоду. Нібито вони давно втратили форму, та й здоров'я вже не те, що в 20 років».

«Моєю головною метою було схуднути і привести тіло у форму».

Зліва — 2 тиждень, справа — 3 тиждень.

Бен Джексон розповів про зміни, які сталися вже після початку тренувань: «Я став ніби іншою людиною».

Зліва — 4 тиждень, праворуч — 5 тиждень.

«Стал більш веселим і повним сил. Навіть спати став краще, з'явився необмежений запас терпіння з дітьми, проблеми на роботі вже не здавалися кінцем світу, як раніше, я став щасливішим».

Зліва — 6 тиждень, праворуч — 7 тиждень.

За словами батька трьох дітей, йому страшенно сподобалися фізичні тренування в залі, тому що йому було дуже весело з тренером, вправи допомагали прояснити голову і зарядитися енергією для наступного дня.

Зліва — 8 тиждень, праворуч — 9 тиждень.

«Я сподіваюся, що мої результати надихнуть інших чоловіків середнього віку побороти невпевненість і мати надію, що вони ще здатні змінити себе, і не тільки фізично. Це три місяці вашому житті, і це того варте».

Зліва — 10 тиждень, праворуч — 11 тиждень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *