Бурпі — ефективна вправа, яка допоможе вам схуднути і отримати ідеальну фігуру в домашніх умовах

Якщо ви трохи втомилися качати прес звичайними скручуваннями, або тренувати м'язи рук за допомогою гантель, пропонуємо вам альтернативу — бурпі! Що це таке і як це вправа допоможе вам підтягти всі м'язи і схуднути — читайте в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Бурпі — вправа, яку не кожен зможе виконати! ЇЇ включають в найбільш інтенсивні тренування, але бурпі також ефективна, якщо її робити щодня в домашніх умовах. Ми розповімо, як правильно його виконувати, щоб у вас були приголомшливі результати.

Що таке бурпі

Бурпі (з англ. — burpee) на перший погляд здається дуже простою вправою: його легко повторити, так і техніка виконання у нього нескладна, але спробуйте зробити хоча б 5 повторів, і ви відчуєте, як ваші м'язи будуть тремтіти від навантаження. Вправа бурпі дуже популярна, тому що дозволяє спалити максимальну кількість калорій і одночасно збільшити свою витривалість.

Бурпі задіює всі групи м'язів: руки, груди, біцепси, квадрицепси, стегна, сідниці, і прес, але саме велике навантаження на м'язи черевного пресу, верхнього плечового пояса, литкові та сідничні м'язи. Ця вправа розвиває силу, витривалість і координацію. Якщо виконувати бурпі по 5 хвилин в день, вже через місяць ви не впізнаєте своє тіло. Вправа ефективна для тих, хто ще хоче ефективно схуднути, і для тих, хто просто підтримує себе у формі. Також бурпі можна включати в кардіотренування: досить зробити кілька підходів по 30 секунд з 2-хвилинними перервами між ними.

Бурпі: правильна техніка виконання

Тепер перейдемо до важливого питання — як правильно робити бурпі. Щоб не травмувати м'язи, перед виконанням їх обов'язково треба розімнути. Інструкція про те, як робити берпи.

 • З положення стоячи присядьте, впершись руками в підлогу.
 • Перемістіть одночасно ноги назад, прийнявши позицію планки на прямих руках.
 • З положення планки в стрибку швидко підтягніть ноги до рук.
 • Підніміться на ноги та швидко підстрибніть якомога вище, зробивши плеск руками над головою.
 • Повторіть кроки 1-4, не зупиняючись.
 • Вправа бурпі: рівні складності

  Фахівці радять робити цю вправу відповідно до рівня своєї фізичної підготовки.

 • Початковий рівень. Якщо ви — новачок, тоді робіть 4 підходи по 2 хвилини кожен. Відпочинок між підходами повинен становити не більше 1 хвилини.
 • Середній рівень — 6 підходів по 2 хвилини кожен. Відпочинок між підходами — не більше 1 хвилини.
 • Високий рівень — 6 підходів по 3 хвилини кожен. Відпочинок між підходами — не більше 1 хвилини.
 • Просунутий рівень — 6 підходів по 3 хвилини кожен. Відпочинок між підходами — не більше 30 секунд.
 • Бурпі — ефективна вправа, яка допоможе вам схуднути та отримати ідеальну фігуру в домашніх умовах. Тож все в ваших руках.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *