9 зачісок з плетінням, які можна носити де завгодно

Коси у багатьох асоціюються зі школою, і абсолютно даремно: з їх допомогою можна урізноманітнити повсякденне укладання, створити яскравий образ для вечірки або елегантний для урочистого випадку. Ми зібрали кілька актуальних зачісок з плетінням, які можна зробити з будь-якого приводу, інформує Ukr.Media.

Коси з кільцями

Додати простій зачісці з косами оригінальності можна за допомогою аксесуарів. В цьому році як і раніше актуальні дрібні кільця для волосся. Вони можуть бути гладкими і мінімалістичними або з медальйонами і прикрасами — тоді зачіска отримає етнічний відтінок.Кільця можна використовувати з будь-якими косами: недбало заплетеною збоку на розпущеному волоссі або дрібними косичками, перехідними в елегантний пучок.

Як зробити: додавати кільця потрібно гранично акуратно в сухе волосся, щоб не травмувати пасма.

Екстремально довга коса

Ця зачіска зручна і при цьому виглядає вражаюче. Зробити її можна навіть на коротке волосся, якщо додати трохи штучних пасом. Чим екстремальніша довжина, тим ефектніша зачіска. Деякі селебріті з'являються на червоних доріжках з косою-хвостом, яка тягнеться за ними по підлозі.

Як зробити: розділи волосся на дві половини — верхню і нижню. Верхню частину зачеши в гладкий хвіст, нанеси лак для волосся і збери тонкою гумкою. Потім додай до неї також гладко зачесану нижню частину. Розпорошуй лак для волосся біля кориння, а потім розподіляй гребінцем по всій довжині.

Прикріпи до основи хвоста штучні пасма і сховай їх початок під гумкою. Заплети французьку косу, змішуючи своє волосся зі штучним.

Хвіст з косичок

Те, що коси — зачіска не тільки для пляжу або літніх фестивалів, але і для червоних доріжок і гламурних вечірніх виходів, зірки доводили вже не раз. Так, Зазі Бітц прийшла на прем'єру «Джокера» з високим хвостом з великих кіс. Зробити таку зачіску нескладно, однак додаткові руки не завадять: плести коси вгору самостійно не дуже зручно.

Як зробити: розділи волосся на дві частини — верхню і нижню. Починай плести з верхньої частини. Це мають бути прості коси, тільки спрямовані вгору, а не вниз. Закріпи верхню частину гумкою, потім переходь до нижньої. Збери все в один хвіст.

Коси-бохо

Таку зачіску можна зробити за пару хвилин, а зіпсувати майже неможливо. Найкраще вона виглядає на хвилястих текстурованих пасмах. Підійде як для повсякденного, так і для вечірнього образу.Як зробити: оброби пасма мусом, додай об'єму біля коренів. Заплети чотири дрібні коси. Дві з них збери в невеликий хвіст разом з іншим волоссям, дві залиши на розпущеному волоссі з боків. Кіски-бохо необов'язково повинні бути симетричними або акуратними.

Тонка коса-обідок

Люсі Бойтон постійно демонструє, як по-різному може виглядати одна і та ж стрижка боб. Один з елегантних її образів — пучок з тонкими заплетеними косами з боків.

Як зробити: заплети по краях волосся дві дрібні гладкі кіски. Вони повинні бути симетричними, щоб бути схожим на обідок. Використовуючи лак, зачеши волосся гладко назад. Додай об'єму на маківці. Закрути нижні пасма джгутами і закріпи їх невидимками і шпильками.

Коси на пів голови

Ця зачіска — відмінний варіант для тих, хто давно хоче поекспериментувати і вибрити частину волосся, але не наважується. З косами можна створити різні види асиметричних зачісок.

Як зробити: розділи волосся на дві половини — праву і ліву. Краще якщо вони будуть асиметричними: та, що з косами, повинна бути менша. Заплітай звичайні французькі косички, рухаючись вниз від вуха до шиї. Закріпи гумкою, а залишок пасм залиш розпущеним.

Коси з пучками

Швидка зачіска для вечірки. В останні роки проділ між косами активно прикрашають глітером.

Як зробити: розділи волосся на дві частини — верхню і нижню. Верхню частину теж розділи навпіл. Заплети французькі коси, а залишки пасм збери в пучки. Нижнє волосся накрути в недбалі локони.

Об'ємні коси

Недбалі об'ємні коси можуть бути зачіскою на будь-який випадок. Тут все залежить від того, з яким одягом і аксесуарами ти будеш їх носити. Особливо ефектно виглядають коси, які поєднують кілька видів плетіння.

Як зробити: волосся оброби мусом або лаком. Розділи на дві частини по проділу. Заплети дві французькі коси або коси-джгути з двох великих пасом і закріпи внизу дрібною гумкою. Трохи витягни пасма з кісок руками, щоб зачіска була об'ємнішою.

Далі заплети щільні тугі коси «риб'ячий хвіст» — досить пари сантиметрів. Скріпи їх гумкою, а хвости залиш вільними.

Голландські кіски з дрібними косами з боків

Голландська коса — це французька коса, вивернута навиворіт. Урізноманітнити цю класичну зачіску можна, додавши по боках дрібні кіски або джгути.

Як зробити: розділи волосся на дві частини по проділу. Відокрем пару тонких передніх пасом. Заплети їх у кілька маленьких кісок або згорни джгутами і закріпи тонкими гумками, щоб вони не розпалися. Почни робити голландські коси, а потім уплети в них дрібні кіски.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *