8 дивовижних властивостей, якими володіє олія гвоздики

Ефірна олія гвоздики — неймовірний за своїми якостями домашній засіб. І ось як його можна використовувати, інформує Ukr.Media.

Здорові зуби

Бактерицидні властивості і евгенол у гвоздичній олії роблять її ідеальним домашнім засобом для запобігання карієсу і зняття зубного болю. Вона також може лікувати запалення ясен і виразки у роті. Змішайте кілька крапель олії у склянці теплої води і пийте двічі на день.

Імунна система

Евгенол у гвоздичній олії зміцнює імунну систему, захищає клітини від пошкоджень вільними радикалами і окисного стресу. Протизапальні властивості гвоздичної олії зміцнюють гіперчутливість уповільненого типу, що підвищує імунітет. Сильний імунітет допомагає стримувати такі хвороби та інфекції, як застуда і грип.

Без болю

Олія гвоздики містить флавоноїди і має протизапальні властивості, які полегшують запалення та миттєво знімають головний біль. Змішайте чотири краплі олії гвоздики з сіллю і нанесіть на чоло.

Здорове травлення

Традиційно гвоздична олія використовувалася для позбавлення від проблем з травленням, таких як біль у животі, і допомогала під час респіраторних захворювань на зразок кашлю і стискання у грудях. Змішування гвоздичної олії з теплою водою може допомогти за наявності шлункових захворювань.

Без нудоти

Це відчуття часто пов'язане з кислотним рефлюксом і переїданням. Сильний аромат гвоздичної олії зменшує нудоту. Нанесіть олію на подушки перед сном.

Цілковитий спокій

Стрес — поширена проблема, через яку страждають мільйони людей у всьому світі. Вдома проти стресу можуть допомогти стимулюючі засоби на зразок гвоздичної олії. Також практикуйте йогу та медитацію, щоб контролювати рівень кортизолу.

Проти діабету

Діабет — одне з найпоширеніших захворювань, на які страждають мільйони людей у всьому світі. Він послаблює імунну систему, атакуючи клітини підшлункової залози, що виробляють інсулін. Гвоздична олія допомагає підтримувати рівень інсуліну та контролювати рівень цукру у крові.

Шкіра без прищів

Змішування олії з кремом для шкіри — один із засобів, які здійснюють дива. Олія допомагає повернути назад ознаки старішання, вбиває бактерії і підсилює кровотік, щоб шкіра виглядала молодою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *