7 порад, які допоможуть зробити собі брови мрії самостійно

Режим самоізоляції навчив нас обходитися без допомоги б'юті-професіоналів, приводити себе до ладу самостійно, освоювати навички візажистів, нейл-майстрів і стилістів з догляду за волоссям. Навіть тепер, коли салони краси працюють, багато дівчат за звичкою вважають за краще залишатися вдома і наводити красу самостійно. Як щодо того, щоб спробувати зробити корегування брів без бровиста, та так, щоб потім не соромно було розповісти про свій досвід подругам? Ми за, тим більше що якщо чітко дотримуватись порад стилістів, то все має вийти як треба, інформує Ukr.Media.

Розчісування

Спершу ретельно прочешіть брови, спрямовуючи щіточку трохи вгору. Так ви зможете рівно укласти волоски за довжиною, побачити ті, що "вибиваються", і які потрібно буде підрізати.

Стрижка

Після того, як ви розчесали брови, знайдіть волоски, які виступають за вашу природну форму брів. Обережно підстрижіть їх за допомогою спеціальних ножиць для корегування брів.

Якщо ви будете користуватися пінцетом, то краще працювати за природного освітлення, дивитися у звичайні дзеркала, без збільшувального ефекту. Це допоможе вам об'єктивніше оцінювати укладання. Будьте уважними: вищипуйте тільки ті волоски, які знаходяться за межами вашої природної лінії брів. Маленькі, "пушкові" волоски краще не чіпати, вони не заважають лінії брів, а, навпаки, надають їм м'якості та об'єму.

Нанесення форми олівцем

За словами експерта, щоб правильно виділити брови, потрібно визначити "початок" і "кінець" бровної дуги. Для цього візьміть олівець для брів і тримайте його вертикально, спрямовуючи його від середини ніздрі до внутрішнього куточка ока. Починайте фарбувати брови з того місця, де починають зростати волоски, це і є ваша перша точка. Другу можна знайти, якщо повторити ту ж саму дію, використовуючи відстань від зовнішнього куточка ока до кінчика брови.

Профарбовування

Далі можна розпочинати заповнення брів за допомогою олівця. Експерт радить використовувати автоматичні олівці з максимально тонким грифелем, щоб "штрихування" виглядало максимально природно. Найкраще вибирати відтінок олівця, який на один тон світліший за колір вашого волосся. Наприклад, якщо ви білявка, то беріть сіро-коричневі грифелі.

Розтушовування

Обережно розтушуйте великі мазки і похибки від олівця за допомогою щіточки або пензлика.

Надання ефектності

Для того, щоб зробити брови більш ефектними, ви можете скористатися рідкою підводкою або лайнером для брів. З їх допомогою можна малювати ще більш тонкі штрихи, ніж олівцем.

Фіксація

Зафіксуйте волоски за допомогою прозорого гелю для брів, щоб укладання трималося протягом усього дня.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *