6 помилок, яких припускаються жінки під час використання маски для волосся

Маска для волосся дійсно може привести до ладу ваші пошкоджені пасма, але тільки у тому випадку, якщо ви дотримуєтесь кількох правил. Замість їх перерахування, ми вирішили вказати вам на помилки, яких багато дівчат припускаються. Цікаво, що це? Тоді читайте далі!

Використовуєте маску до миття голови

Деякі дівчата наносять маску на сухе волосся до миття голови. Навіщо? Гарне питання. Якщо так не сказано в інструкції до засобу, то так робити не варто, тому що ефекту від засобу ви не побачите. Вам потрібно змити лівін (незмивний догляд), стайлінг і міський пил, щоб було ідеальне "голе" полотно для вбирання зволожуючих інгредієнтів, інформує Ukr.Media.

Наносите маску на відтиснуте волосся

Ми помітили ефект від маски, якщо наносити її на вологе, навіть мокре волосся. Так, засобу йде трохи більше, проте пасма швидше розплутуються. Спробуйте, раптом так вам сподобається більше!

Наносите маску і навіть не прочісуєте її

Цей пункт тісно пов'язаний з попереднім, тому що, коли маска нанесена на відтиснуте волосся, її складно прочесати, а це дуже важливо. Чому, запитаєте ви? Тому що так ви розподілите засіб рівно по всій поверхні волосся, а це означає, що ефект скрізь буде рівномірним. Плюс, ви емульгуєте засіб з водою, що допомагає компонентам глибше потрапляти у волосся.

Використовуєте маску у якості кондиціонера

… і сподіваєтеся на суперефект як від годинної маски. Загалом, склад кондиціонерів і масок часто подібний, тому вони взаємозамінні. Маска також може розплутати, зволожити волосся і надати йому блиск, як і кондиціонер. Однак якщо її потримати довше, то й ефект зволоження і живлення буде більш очевидним. Особливо це стосується засобів з протеїнами (вони ущільнюють пасма, "заповнюючи" кутикулу волосини) — їх точно потрібно тримати на волоссі більше 40 хвилин, інакше користі від них немає.

Наносите маску і загортаєте голову у рушник

Взагалі загортати волосся у рушник — одна з найгірших порад, які ви можете знайти в інтернеті, тому що мокре волосся дуже легко травмувати, і тертя рушником може йому нашкодити. Замість цього ми б рекомендували вам одягати шапочку для душу, а вже потім загортати усе у рушник. І так потрібно ходити від 10 хвилин до години (волосся не полюбляє тривалий час перебувати у мокрому стані, це йому шкодить).

Тримаєте маску кілька хвилин і сподіваєтеся на диво

Як ми вже писали вище — маску потрібно витримувати від 10 хвилин до години (читайте інструкцію із застосування). За дві хвилини у душі колосального ефекту ви не зможете побачити, тому що вона просто не встигне спрацювати за цей час. У вас дуже пошкоджене волосся? Тоді придбайте шапочку, що нагрівається, і робіть маски з нею: наносите засіб, одягаєте шапочку для душу, а потім вже шапочку, що нагрівається. Повірте, ефект вас здивує!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *