5 простих причин, чому тренування не допомагають схуднути

Саме тому, все більше і більше людей займаються фітнесом і вчать, як правильно ним займатися. І не завжди правильно, інформує Ukr.Media.

Через велику кількість інформації дуже важко зрозуміти, як правильно займатися спортом і що потрібно ще робити. І дуже часто люди розуміють свої помилки тільки після того, як довгий час не можуть скинути вагу.

Топ причин, через які ви не можете схуднути:

Займалися раніше?

Питання, яке задають всі дієтологи і тренери, коли зневірені записуються до них. Річ у тім, що якщо ви все життя сиділи вдома і займалися спортом рідко або взагалі не займалися, ваш організм може просто не зрозуміти ситуацію.

Якщо ви одразу починаєте активні навантаження, то організм перейде в «екстрений режим» і всю їжу почне переробляти жир, який відкладеться в організмі.

Тому, потрібно починати тренування «з малого» і поступово підвищувати навантаження.

Як довго ви займаєтеся?

Друге питання. Задають його, якщо ви спочатку активно скидали вагу, а потім перестали. Ця ситуація знайома всім, коли в перші тижні людина скидає по 1-2 кг, а потім навіть до 300 грамів не виходить. через це люди починали доводити себе до знемоги, а потім знову починали набирати.

Річ у тім, що в перші тижні з організму виходить рідина. Позбавиться від неї дуже легко, а от вже потім йде жир. І робить він це спочатку дуже повільно, тому треба чекати і йти за планом. Пам'ятайте, все потрібно робити поступово.

Незнання

Зараз в мережі можна знайти будь-який план схуднення і слідувати йому. Кожен план для схуднення розробляється індивідуально для кожної людини тренерами і дієтологами. Тому, краще звернутися у фітнес-центр і почати заняття саме там.Тільки індивідуально розроблений план допоможе ефективно скинути вагу.

Частота занять

Ритм великого міста не завжди дозволяє бігати вранці або ходити в зал ввечері. Але це дуже важливо. Тільки регулярні навантаження і тренування допоможуть не лише схуднути, але і оздоровити свій організм.

Харчування

Фітнес — це всього лише доповнення. Найголовнішим у схудненні є правильне харчування. Про те, який раціон потрібен саме вам, а також про продукти, які варто споживати може розповісти тільки дієтолог. І не варто думати, що він призначить вам той же раціон, який Ви бачили в інтернеті.

Дієтологи дивляться на ваше тіло і здоров'я, визначаючи, скільки калорій ви повинні спожити, щоб організму було нормально, але при цьому вага не набиралася.

Схуднути — просто. Головне знати, як влаштовано ваше тіло, а якщо не можете розібратися, зверніться до спеціалістів. Їх робота — забезпечити вас красивим і здоровим тілом, так що не потрібно соромитися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *