5 ознак несмаку в одязі на думку Коко Шанель

Нас завжди захоплювали почуття стилю та впевненість у собі елегантної ікони стилю Габріель Бонер Шанель. Вона вела за собою цілі покоління людей, які захоплюються світом моди, а її слова стали афоризмами та актуальними до цього дня, інформує Ukr.Media.

Капелюх і панчохи додадуть загадковості

Справжній класичний образ має вийти романтичним, елегантним та трохи загадковим. Якщо хочете одягатися в такому стилі, запам'ятайте слова модельєра: «Жінка має засвоїти два уроки: ніколи не виходити з дому без панчох і ніколи не виходити на вулицю без капелюха». Згадайте: сама Коко Шанель дуже часто з'являлася у витончених круглих капелюхах, які не могли не привернути до себе уваги!

Байдужість до стилю

"Можна звикнути до потворності, але до недбалості — ніколи", — влучно зауважила Коко Шанель. Необхідно привчити себе правильно підбирати одяг, адже дотримання модних трендів, охайні та чисті речі, гармонійне поєднання кольорів визначають успішну жінку, яка розумно підходить до вибору свого образу.

Відсутність парфумів

Жінки, налаштовуючись на чудовий день, завжди перед виходом з дому ретельно продумують свій образ, дізнаються про погоду і дивляться в дзеркало. Четвертий пункт у цьому списку, на думку Коко Шанель, — нанесення парфумів. Вона казала, що їх треба наносити скрізь, куди б хотілося, щоб вас поцілували, а в жінок, які відмовляються від ароматів у своєму образі, немає майбутнього. Правильно підібрані парфуми створюють унікальний імідж, тому не варто про них забувати!

Красиві туфлі врятують образ

Коко Шанель завжди вважала, що «жінка з гарними туфлями ніколи не буде потворною». За допомогою взуття можна візуально подовжити ноги і зробити весь образ жіночнішим і сучаснішим. Дешеве та незручне взуття може все зіпсувати.

Надмірне бажання виділитися

Коко Шанель радила обережно підходити до вираження своєї індивідуальності. Вона казала: «У жіночій моді оригінальність може призвести до маскараду». Надто яскраві образи з шаленим поєднанням кольорів і різних тканин, звичайно, привернуть до вас всю увагу оточуючих, але, швидше за все, стануть приводом для глузування. Виграшним варіантом буде постійна класика та елегантність.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *