5 найкорисніших видів спорту, які подарують вашому тіло не тільки гарні форми, але і покращать здоров’я

Існує багато видів спорту, які мають свої особливості і по-різному впливають на організм людини, інформує Ukr.Media.

Іноді буває непросто обрати серед такого різноманіття заняття для себе або дитини.

Тому розповідаємо, які види спорту корисні для здоров'я, і розглянемо як саме вони впливають на організм людини.

Фітнес

Фітнес — популярне багатостороннє заняття серед жінок, яке сприяє поліпшенню фізичної форми і її подальшій підтримці. Розглянемо найкорисніші напрямки:

  • пілатес націлений на зміцнення м'язів живота і поліпшення постави.
  • аквааеробіка — унікальний комплекс вправ, що виконується в воді під ритмічну музику.
  • стретчинг або розтяжка — такі заняття допоможуть впоратися з проблемами опорно-рухового апарату та зміцнити хребет.

Напрямків у фітнесі досить багато, і ви зможете підібрати те, що вам потрібно.

Біг

Біг — дієвий спосіб боротьби зі слабким імунітетом, поганою поставою, серцевими захворюваннями, проблемами шлунково-кишкового тракту. Він покращує роботу дихальної і ендокринної систем, сприяє виділенню ендорфіну — гормону щастя. Літнім людям також корисно займатися бігом. Тренування затримують старіння м'язів. Ще пробіжки результативні в лікуванні хвороби периферичних артерій.

Великий теніс

Великий теніс популярний серед людей різного віку. Він спрямований на розвиток різних груп м'язів, координації. Тому в таку секцію дітей відводять з малих років. На тренування приходять люди і в похилому віці для поліпшення здоров'я.

До основних переваг тенісу відносяться:

  • відмінна профілактика стресу і депресії;
  • розвиток витривалості організму;
  • профілактика респіраторних захворювань;
  • поліпшення уважності;
  • зниження жирових відкладень.

Імовірність отримання травми в тенісі вкрай мала, головне, правильно підібрати взуття та ракетку.

Плавання

Плавання — корисний і універсальний вид спорту. Тренування допомагають зберігати м'язи в тонусі, зміцнити суглоби рук і стегон. Також сприятливо впливають на хребет. Він стає гнучким і рівним. Заняття допомагають серцю в його безперебійній роботі. Крім того, люди, які регулярно займаються плаванням, менше страждають коронарною хворобою. Корисно відвідувати басейн і людям з астмою. Завдяки оптимальній вологості повітря поліпшується робота легень, скорочується кількість нападів.

Гольф

Гольф — один з найкорисніших видів спорту для чоловіків і жінок. Він поєднує корисне кардіо з розумовими навантаженнями. У грі доводиться весь час продумувати стратегію і розраховувати подальші ходи.

Постійні заняття гольфом зміцнюють м'язи кора, допомагають скинути вагу, тому що всього за одне тренування можна пройти понад 10 000 кроків. Помірні навантаження сприятливо впливають на серцево-судинну систему. Також гольфом корисно займатися тим, хто страждає безсонням. За час гри людина проходить 6-7 км. Таке проведення часу покращує якість сну, збільшує його глибоку фазу.

Знаючи, який вид спорту найкорисніший, ви зможете вибрати для себе відповідне заняття. Головне, враховуйте особливості свого тіла, особисті спортивні уподобання і будьте здорові!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *