5 фактів про фастфуд, які здивують вас

На прогулянці або після дня на свіжому повітрі часто хочеться перекусити. Але, чи завжди ми знаємо, що їмо?

Топ 5 фактів про фастфуд

1. У банці Coca-Cola міститься приблизно від восьми до десяти чайних ложок цукру, передає Ukr.Media.

2. Порція картоплі фрі з McDonald's має близько 600 калорій і не допоможе вам втамувати голод, а замість цього зробить вас ще більш голодним.

3. Багато досліджень показали, що матері, які їдять нездорову їжу під час вагітності та грудного вигодовування, народжують дітей, схильних до ожиріння протягом усього життя. Їхні діти також схильні до діабету і високого рівня холестерину.

4. Найпопулярніший загущувач, кукурудзяний декстрин, який використовується в деяких продуктах нездорової їжі, також є клеєм для конвертів і поштових марок…

5. Останні наукові дослідження, проведені в Китаї, показали, що темпи зростання раку молочної залози в країні значно збільшилися через споживання західної нездорової їжі.

Особливості швидкої їжі

Медики запевняють, що значна частина негативного впливу фастфуду полягає в тому, що продукти вживаються практично "на ходу", часто всухом'ятку, коли немає часу нормально поїсти. Звичайно, шлунок страждає, йому важко перетравлювати погано пережовану їжу.

Пам'ятайте, що будь-яку їжу потрібно добре пережовувати, а їсти всухом'ятку шкідливо хоч фастфуд, хоч приготований в домашніх умовах млинець. Приємного апетиту і будьте здорові!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *