4 способи зробити витончену талію

Ми всі бачимо відретушовані фото моделей, які, крім плоского живота, демонструють нам просто-таки осину, витончену талію. Звичайно, кожній захочеться таку ж! Але ми не будемо обманювати вас, інформує Ukr.Media.

Тонка талія — це, насамперед, генетика і тип фігури.

Для когось це природна будова тіла, яку досить легко підкреслити (наприклад, жінці з типом фігури «груша»), а для когось — недосяжний ідеал (наприклад, дівчатам з Н-подібною фігурою).

Але ми всі різні. Якщо з тонкою талією не склалося, то краще не акцентувати на тому, як зробити талію, а підкреслювати інші свої переваги. Диво-методу або чарівної таблетки для тонкої талії, на жаль, не існує. А пропаговані вправи і «гаджети» для талії, такі як обруч, корсет і нахили в сторони, можуть тільки погіршать ситуацію.

Але все-таки є кілька способів, які допоможуть відповісти на питання, як зробити талію візуально тоншою. Увага: візуально! Це не означає, що ви станете тугіше затягувати пояс і перейдете на одяг меншого розміру. Об'єм талії від перерахованих секретів зміниться не сильно, але візуально — ви станете власницею цілком тонкої талії.

Що ж для цього потрібно?

  • Зміцнюйте м'язи кора. Для цього потрібно робити вакуум і планку. Це зробить вашу талію витонченішою при вигляді збоку, але не вплине на вигин;
  • Займіться рекомпозицією фігури. У тренажерному залі качайте низ і верх тіла, при гарній накачаній спині і натренованих сідницях візуально талія буде здаватися тоншою і жіночнішою;
  • Заведіть звичку тримати м'язи живота в тонусі. Для початку напружуйте їх, як тільки згадаєте (зручно поставити нагадування на телефоні і напружувати живіт на кілька хвилин щогодини);
  • Зменшити жировий прошарок. Якщо об'єктивно є зайва вага, то про тонку талію не ідеться Вона буде ховатися за шаром жиру доти, поки її власниця не попрацює над зменшенням стратегічних запасів.

До речі, якщо все ж вирішили попрацювати над тонкою талією, не забудьте про якість шкіри. Самомасаж, контрастний душ і розтирання талії допоможуть виглядати краще і витонченіше. Знову ж таки — візуально!

Є ще десяток способів, як зробити талію тоншою візуально з допомогою одягу, але ми не будемо замахуватися на чужу територію.

Який висновок? Навіть якщо від природи ви не володієте тоненькою, жіночною талією, це не означає, що її не помітять інші. Візуально талію можна зменшити. Трохи зусиль, і бажаний результат не змусить себе чекати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *