Зухвала та смілива: як змінився стиль Крістен Стюарт

Крістен Стюарт може бути для усіх обличчям Chanel, але цього року її особистий стиль став набагато сміливішим у її образах все менше стриманого елегантного твіду і дедалі більше бунтарства.

10

Реклама

Минулого тижня акторка потрапила в заголовки газет, одягнена в боді українського бренду Bettter і колготки Wolford. Після цього вона продемонструвала провокаційну інтерпретацію костюма-трійки, доповнивши ансамбль лоферами і "забувши" вдягнути спідню білизну. Що спонукало її до цієї зміни — запитують шанувальники Стюарт. Хтось вважає, що ці зміни вже були потрібні, адже всередині вона абсолютний панк, а хтось пов'язує це з новим фільмом "Любов, брехня та кровопролиття".

11

12

Новий настрій актриси останніми днями підкреслили ще кілька зухвалих образів — на TheLateShow до Стівена Колберта вона прийшла у чорному топі та атласній спідниці в підлогу з останньої колекції Mônot. Доповнювали цей ансамбль прозорі гольфи, класичні чорні протисонцеві окуляри RayBanWayfarer та кремові човники Chanel. Також актриса із задоволенням підтримує тренд на ультракороткі шорти, поєднуючи їх навіть із бежевими капроновими колготками. З останніх, схоже, нарешті знято модну анафему.

13

14

15

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *