Український модернізм та традиції у новій колекції Nadiia

Український бренд Nadiia представляє нову колекцію, надихаючись весною та її дарунками. Натхнена дослідженням античної тілесності, садівництвом, весняною заквітчаністю та поетикою Лесі Українки, засновниця бренду Надія Шаповал створила колекцію, що окреслює перехідний етап бренду, сповнений нової естетики.

Реклама

10

"Замилуйтесь квітами, що проросли на сяючих поверхнях ваз, підсвічників, на текстилі, пакуванні квіткового насіння; та мінімалістичною ошатністю мильниці, створеної на останній діючій в Україні Львівській гутній печі. Помітьте, як на ароматному милі, канделябрах та підставках для пахощів, розправляє крила лебідь — символ природної елегантності, а мистецтво українського аквареліста Миколи Толмачова декорує пакування та тендітну порцеляну", — розповідає дизайнерка.

11

12

13

Новий реліз Nadiia, сповнений духу античного еллінізму та раннього українського модернізму, що втілює у собі об’єднану працю ремісників з різних українських міст: Одеси, Києва, Львова та Запоріжжя. Окрім нової колекції, на поп-апі також знайдуться улюблені бестселери — хустки, свічки та кольорові стрічки для волосся. Напередодні літа Nadiia несе дари!

14

15

16

Нова лінійка буде представлена під час вже третього Nadiia Bazaar, з 17 по 19 травня, у неочікуваному місці — затишній зеленій галявині, поруч із терасою T.C.Pizza в Києві.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *